Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Adam Frazier Orioles Yankees’e liderlik ederken takım arkadaşlarım 8 home run yapıyor

NEW YORK – Yankees sol saha oyuncusu Nestor Curtis (Orioles’e her zaman hakim olan) hala tepede ve seyir halindeyken, yedinci vuruşa dört turluk bir açık mı geliyor? Bunu geçmiş yıllarda Baltimore’un kaybı olarak kayıtlara geçirin.

Baş düşman Curtis’e karşı bile O-oyunlarının hiç bitmediği 2023’ün başlarında değil.

Orioles, Çarşamba gecesi Yankee Stadyumu’nda senaryoyu beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yedinci vuruşta Yankees’i 9-6 yenmek için sekiz tur topladı. Bu, Baltimore’un 8 Eylül 2021’de Kansas City’yi 9-8 yendiği dokuz yarıştaki en büyük sayıydı.

Curtis (eski takımına karşı altı kariyer başlangıcında 1.01 ERA ile geceye giren eski bir Orioles Rule 5 draft seçimi) yedinciyi Anthony Santander’i yürüyerek ve Austin Hayes’e önde gelen bir single’a izin vererek açtı. Bundan önce, O’lar üçüncü vuruştan bu yana saniyeye ulaşan bir koşucuya sahip olmamıştı.

Ardından Adam Frazier tek vuruşla oyunu değiştirdi. Kıdemli ikinci kaleci, sağ sahadan üç turluk bir homer vurarak New York’un galibiyetini 5-4’e düşürdü ve Curtis’in gecesini bitirdi. Baltimore Yarasaları daha yeni başlıyordu.

Jimmy Cordero, Yankees’in yerini aldı ve hemen arka arkaya bekarların James McCann ve George Mateo’ya izin verdi. Bu noktada Orioles, Cordero’nun sağ elini alt etmesi için solak Gunnar Henderson’ı plakaya gönderdi. Henderson, Baltimore’a gecenin ilk liderliği olan 6-5’lik bir avantaj sağlamak için sağdan ikiye katlayarak geldi.

O’lar, yedinci turda Mount Castle tarafından bir sinek çuvalında ve Anthony Santander ve Hayes tarafından RBI bekarlarında üç tur daha yaptı.

READ  Giants, Daniel Jones'un seçimine karar verdi