Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Patriots’un 13. Haftada Chargers’a yenilmesinden sekiz çıkarım

Patriots’un 13. Haftada Chargers’a yenilmesinden sekiz çıkarım

FOXBOROUGH, Mass. – Çeşitli istatistikler, Patriots’un Pazar günü Gillette Stadyumu’nda Chargers’a karşı aldığı 6-0’lık yenilgi sonrasındaki hücum mücadelelerini gösteriyor.

New England, 64 yıllık tarihinde ilk kez aynı sezonda iki kez evinden mahrum kaldı. Patriots aynı zamanda Super Bowl döneminde art arda üç maç kaybeden ve on veya daha az sayıya izin veren ilk takım oldu ve aynı zamanda 1950’den bu yana üç maçlık bir süre boyunca 26 sayıya izin veren ve üç maçın hepsini kaybeden ilk takım oldu.

Bill Belichick’in antrenörlüğündeki Brady sonrası dönemde Patriots, savunmalarının onları taşıdığı ve hücumun zirveye çıkmak için yeterli oyun yaptığı düşük skorlu maçları hâlâ kazanabiliyordu. Bu galibiyetler Pats’i 2022 sezonu boyunca gündemde tuttu. Savunmanın başını dik tutması gerekiyor ama hücum öyle bir kargaşaya ulaştı ki Belichick’in takımı 2-10’a düştü çünkü galibiyetler bir yıl önceki rekorunu şişirmişti hayır artık var. Geçen sezon Jets ve Colts’a karşı kazanılan galibiyetler aklıma geliyor. Artık bu oyunlar onların lehine değil, durum böyle olunca bu takıma ne kaldı?

Maçtan sonra soyunma odasındaki ruh hali, savunma oyuncularının mağlup oldukları ve hücum oyuncularının da hayal kırıklıklarını anladıkları yönündeydi. New England şu anda birkaç farklı oyun kurucuyu denedi ve teknik direktör Bill Belichick’in kadro yapısına işaret eden tüm bunlar ile Billy Zappe, Mac Jones kadar hayal kırıklığı yarattı.

Chargers’ın yağışlı koşullardaki düşüşü bir rol oynasa da New England, Pazar günü bir aydan fazla bir sürenin en iyi savunma performansını sergiledi. Son iki maçın aksine, Los Angeles’ın sekizinci sayı hücumunda çok yetenekli oyunculardan oluşan yıldızlardan oluşan bir oyun kurucu var ve Pats’in savunması OC Kellen Moore’un hücumuna iyi hazırlanmıştı. Takımın siciline rağmen savunma güçlü oynamaya devam ediyor. Oyuncular ve savunma ekibi, hücum sonuç vermezken ipi çekmeye devam ettikleri için övgüyü hak ediyorlar.

READ  Bir Büyücünün Kentucky Derby'deki zafer sınırı tahmin edilemez

“Bu, gururla oynamakla ilgili. Filme iyi şeyler koymak, soyadınızı temsil etmek, ailenizi temsil etmekle ilgili. Sahaya çıkıp rekabet ediyoruz çünkü 2-10 arasındayız, play-off’lara gitmiyoruz. Ama bu gururla ilgili.” ” İnsanların görmek isteyeceği bir filme güzel şeyler katmak.”

“Onları altı puanda tuttuk. Altı puanda tuttuk ve son bölgeye bile ulaşamadık. Yorum yapacak bir şeyim yok. Savunmamızla gurur duyuyorum. Gelecek hafta kazları susturmak zorundayız.” yumurta,” Davon Godchaux web sitesine söyledi. Patriots.com.

Hoşnutsuz bir Patriots hayranı olarak, özellikle de yaralanma nedeniyle ciddi insan kaybı göz önüne alındığında, savunmanın rekabetin çok gerisinde olmadığına dair umut bulabilirsiniz. Bir başka umut ışığı da Cardinals’ın Steelers’ı yenmesiyle Patriots’ın 2024 NFL Draftında ikinci genel seçime sahip olması; #TheTanks hayatta ve iyi durumda. İşte buradayız.

Patriots’ın Pazar günü Gillette Stadyumu’nda Chargers’a yenilmesiyle sezonda 2-10’a düştüğü maçtan sekiz çıkarım:

1. Enel tarafından sunulan oyunun güçlü oyunu: Chargers S Derwin James Sacks QB Bailey Zappe’nin 4. çeyrekte 4. mağlup girişimi

Savunma, Pazar günkü performansından dolayı övgüyü hak ediyor, ancak Patriots bu oranda kaybederken burada olumlu oyunları öne çıkarmaya vicdan rahatlığıyla devam edemeyiz.

New England’ın puan toplamak için en iyi şansı, 9. haftadan bu yana hücum hücumuyla oynadıkları en uzun oyunun ardından dördüncü çeyreğin ortasında geldi. İkinci yıldaki oyuncu Tyquan Thornton’un 39 yarda kazandığı iyi zamanlanmış bir bitişin ardından Zappe arkadan kovuldu. LAC 30’dan dördüncü ve 5’teki bir çuval da dahil olmak üzere sürücüyü bitirmek için arka arkaya koşular.