Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eagles, savunma oyuncusu birliklerini desteklemek için Shaquille Leonard’la anlaştı – NBC Sports Philadelphia

Eagles, savunma oyuncusu birliklerini desteklemek için Shaquille Leonard’la anlaştı – NBC Sports Philadelphia

Kartalların gerçekten ihtiyaç duyduğu pozisyona giden yolda biraz yardım.

Kartallar Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kadrodaki en zayıf pozisyonu desteklemek için üç kez All-Pro defans oyuncusu Shaquille Leonard ile sözleşme imzalayacaklarını duyurdu.

28 yaşındaki Leonard, bir zamanlar Indianapolis’te olduğu dönemdeki oyuncu olmayabilir, ancak tecrübeli oyuncu 2023 sezonunun geri kalanında Eagles’ın savunmasına yardımcı olabilmeli.Leonard, bu sezon dışında Kevin’e katılan son tecrübeli oyuncu olacak. Byard, Bradley Roby ve Julio Jones.

Eagles bu sezona Nakobi Dean ve Zach Cunningham’ın ilk beşleriyle başladı. Ancak Dean sezonun çoğunu kaçırdı ve ayak ameliyatı geçirdikten sonra tekrar IR’ye çıktı. Cunningham, Bills’e karşı hamstring sakatlığı yaşadı ve 49ers maçını kaçırdı. Eagles, 49ers’a karşı Nicolas Morrow ve Christian Ellis’i oyuna aldı ve işler pek iyi gitmedi. 49ers hem erkenden hem de sık sık saldırdı.

49ers maçından önce net olmasa da, 42-19 galibiyetinde netleşti: Eagles’ın dışarıdan yardıma ihtiyacı var. Neyse ki Leonard, rakibi Dallas Cowboys yerine Eagles’la sözleşme imzalamaya karar verdi.

Kartallar bu hafta Pazar Gecesi Futbolunda Kuzey Teksas Kovboyları ile karşılaşacak.

Geçtiğimiz hafta başında Cowboys’u ziyaret ettikten sonra Leonard, Çarşamba günü NovaCare kompleksini ziyaret etti. Eagles antrenörü Nick Sirianni, Leonard’ı Indianapolis’te birlikte geçirdikleri günlerden iyi tanıyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü Leonard, sabah Sirianni ile buluştu ve öğleden sonra da diğer koçlarla buluştu.

Sirianni’nin Leonard’a teklifi nedir?

Sirianni, “Yapacağım tek şey ona karşı dürüst olmak ve ona buradaki durumu, bu binadaki durumu anlatmak.” dedi. “Bence stadyum sadece bu binada bulunan insanlardan oluşuyor ve bazılarının daha önceden ilişkileri de var. Shaq’ın kendisi için en iyi kararı vermesini istiyorum. Çünkü yine, önceden bir ilişkiniz olduğunda bunu yapmak istersiniz. emin olun – ben de ona şunu söyledim: ‘Sadece sizin için en iyi kararı vermenizi istiyorum.’ Her iki yerden de tüm bilgileri alın ve sizin için en iyi olanı yapın.

READ  2022 ACC/Big Ten Challenge programı, tahminler: Michigan vs. Virginia, Syracuse vs. Illinois Salı günü mutfağa giriyor

“Son birkaç gündür onu çok aradım ve kendisi için en iyi kararı verecektir. Bundan eminim. O iyi bir insan.”

Colt’lar yakın zamanda Leonard’ı hiyerarşik düzeni bozduktan sonra serbest bırakmıştı. Feragatnameleri temizledikten sonra NFL’deki herhangi bir takımla sözleşme imzalamakta özgürdü. Sonunda Kartallara katılmaya karar verdi.

Sirianni, Leonard’ın kariyerinin ilk üç sezonunda Indianapolis’in hücum koordinatörüydü. Sirianni, 2021’de Philadelphia’daki tanıtım basın konferansını bombaladıktan sonra Leonard, onu savunmak için sosyal medyayı kullandı.

Sirianni birlikte geçirdikleri günlerden Leonard hakkında ne hatırlıyor?

Geçen hafta Sirianni, “Evet, pek çok oyun oynadı, orası kesin” dedi. “Futbolda ve topu nasıl alacağında bir yeteneği vardı. Hatırladığım tek şey hücum koordinatörü olarak topu atmakta ne kadar zor olduğuydu. Boyu Jim Boeheim’in Syracuse’daki 2-3 bölgesiyle aynıydı. geçiş şeridi.

“Harika bir takım arkadaşıydı ve onun yanında olmaktan gerçekten keyif aldım. Onunla hala bir ilişkim var. Bence o harika bir insan ve harika bir takım arkadaşı ve dediğim gibi, asıl önemli olan top ve ona gelen uzunluk.” buna dikkat et.”

Leonard, 2018’den 2021’e kadar NFL’deki en iyi defans oyuncularından ve genel savunma oyuncularından biriydi. Bu dört yıllık süre boyunca Leonard, 15 çuval, 17 zorunlu top çalma, 12 müdahale, 31 pas kırma, 32 mağlubiyet ve 343 tek başına mücadele yaptı. Bu süre zarfında üç kez Pro Bowler ve üç kez All-Pro oldu.

Ancak Leonard, sakatlığı nedeniyle 2022’de yalnızca üç maçta forma giyebildi. Leonard o sezon sırt ameliyatı geçirdi, sezon açılışında beyin sarsıntısı geçirdi ve ardından tekrar sırtını sakatladı. 2023’te Leonard, All-Pro versiyonuna hiç benzemiyordu ve oyun süresi azalmaya başladı.

Leonard’ın All-Pro zirvesine geri dönmesini beklemek haksızlık olsa da, en azından Eagles’ın umutsuzca ihtiyaç duyduğu bir pozisyonda yardımcı olmalı.

READ  PFT'nin 12. Haftası 2022 NFL Ödülleri

Podcast’lerinizi aldığınız her yerde Eagle Eye’a abone olun:
Apple Podcast’i | Youtube müzik | Spotify | dikiş | Sanat19 | RSS | YouTube’da izle