Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pazartesi Gecesi Futbolu: Tartışmalı acımasız penaltı vuruşları, Chiefs’i ilk yarıda 20-10 önde götüren Raiders’a yardımcı oluyor

Las Vegas Raiders v Kansas City Chiefs

Getty Resimleri

Arcade cezasından korkan bir başka tartışmalı oyun.

Raiders, Pazartesi Gecesi Futbolu’nun ilk yarısının sonunda, son 17 saniyede her iki takımın da bir saha golüyle Liderleri 20-10 önde götürüyor.

Las Vegas, 50 metreden attığı golle farkı 20-7’ye çıkardı Daniel Carlson Devrenin bitmesine 17 saniye kaldı. sıradaki geldi Chris Jones makale Derek Carr Devre arasında 1:07 kala Las Vegas 46’da üçüncü ve sekizinci oldu. Jones topa vuruyor ve Carr’ın tepesine inerken içeri çekiyor.

Jones, tüm vücut ağırlığını Carr’dan uzak tutarak sol eliyle düşmeye hazırlandı. Nasılsa rapor edildi.

Lider, Las Vegas 40’ta topa sahip olmak yerine, Raiders penaltı vuruşunda Kansas City 40’a yükseldi.

ESPN analisti Troy Aikman, Hall of Fame oyun kurucu, hakem Karl Chivers’ın cezasını eleştirdi.

Bu, Carlson’ın gol serisini, Adam Vinatieri’nin NFL rekorunun yedi gol gerisinde, art arda 37 gole genişletti.

Ancak Chiefs, aranın son oyununda bir şutla bitirdi, dört oyunda 34 yarda gitti ve Raiders’a 15 yard penaltı kazandı. İlk yarının başında 41 yarda gerçekten geniş olan Matthew Wright, kariyerinin en iyi 59 yardına sahipti.

Raiders, Liderleri 198’e 141 geçerek ilk devreyi domine etti. Carr, 133 yarda 14’te 10’a gitti ve bir touchdown yaptı. Davant Adams 76 yard için iki pas ve ilk vuruşta bir gol yakaladım ve iki defansif mücadelemi 48 yard için yükledim. Josh Jacobs 1 yarda iniş pisti vardı ve 14 arabada 79 yarda vardı.

Patrick Mahomes 98 yard ve touchdown için 20 pasın 12’sini tamamlayın. Marquis Valdes-Scantling 43 yarda üç resepsiyon ve Gerekçe McKinnon 41 yarda üç bineği var.