Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Davante Adams, maçtan sonra kendisini yere iten adamdan özür diledi.

Las Vegas Raiders v Kansas City Chiefs

Getty Resimleri

Raiders geniş alıcı Davant Adams Pazartesi akşamı maçın ardından sahadan çıkarken bir adamı yere ittiği için özür diledi.

Raiders soyunma odasındaki muhabirler Adams’la oyun hakkında röportaj yaptığında, Adams kendisine sorulmadan konuyu gündeme getirdi.

“Başka bir şeye cevap vermeden önce, adamdan özür dilemek istiyorum – biri sahadan kaçtı, koştu ya da önüme atladı, sahadan çıktı ve ona vurdum ve onu bir nevi ittim ve yere düştüm. bu yüzden ona bunun için özür dilemek istiyorum çünkü bu sadece onunla karışık bir hayal kırıklığıydı kelimenin tam anlamıyla önüme koştu. “Öyle cevap vermemem gerekiyordu, ama ilk başta böyle cevap verdim, bu yüzden sadece özür dilemek istiyorum. Bunun için,” dedi Adams.

Adams, kendisine sorulmadan özür dilemekle tanınır, ancak kazayı, önüne atlayan birine çarpma olarak tanımlaması uyuşmuyor. videoAdams’ın adamdan kolayca kaçabileceğini ve onun yerine ona destek vermeyi seçebileceğini ima etti.

Adams, Twitter’da ikinci bir özür diledi.

Parasını ödediğim adam için üzgünüm Maçtan sonra. Açıkçası maçın bitme şeklinden çok sinirliydim ve dışarı çıktığımda önümde koştuğunda bu benim tepkimdi ve hemen çıldırdım. Bu ben değilim.. özür dileyen adam, umarım bunu görürsün” diye yazdı Adams.

Adams muhtemelen olay nedeniyle NFL disipliniyle karşı karşıya kalacak.READ  İkinci Gün Hazırlıkları Canlı Özeti