Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Persona 3’ün yeniden çevrimi, Persona 5 Tactica, Atlus’un Instagram’ına sızmış gibi görünüyor

Persona 3’ün yeniden çevrimi, Persona 5 Tactica, Atlus’un Instagram’ına sızmış gibi görünüyor

Atlus West, güncellenmiş Persona 3’ü (Persona 3’ün uzun süredir söylentilere göre yeniden piyasaya sürülmesi) ve sıra tabanlı taktik RPG Persona 5 Tactica’yı bugün Instagram hesabında duyurdu…ancak, her iki gönderinin de yaklaşık 20 dakika sonra silindiğini düşünürsek. zamanlama o kadar sıra dışıydı ki, bunu yapmak istemediklerini tahmin edebiliriz.

Her ikisinin de artık silinmiş olmasına rağmen hesapHayranlar, yalnızca ekran görüntülerini değil, aynı zamanda her ikisi için de fragmanları almakta hızlı davrandılar.

IGN’nin silinmeden önce tespit ettiği gönderilere göre, Persona 5 Tactica 17 Kasım 2023’te çıkacak ve Persona 3 Reload 2024’ün başlarında gelecek.

Duyuru ayrıca Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de bulunacağını ve görünüşe göre her ikisinin de Game Pass’te 1. Gün’de satışa sunulacağını ortaya koydu. Henüz duyurulmamış diğer konsollarda mevcut olabilir. Muhtemelen bu Pazar günü Xbox Expo’da duyurulması gerekiyordu.

Bir Persona 3 remake haberi, özellikle Nisan ayında görünüşte sızdırılmış bir film müziğinin ortaya çıkmasından sonra uzun süredir spekülasyon yapılıyor. Bugün sızan fragman, kısa oyun ekran görüntüleri ve orijinalden Persona 5’in görsel stiliyle tamamlanan bazı ikonik ara sahneler gösterdi.

Persona 3 ilk olarak 2006’da PS2’de yayınlandı ve 2009’da PlayStation Portable’da gelişmiş bir yeniden sürüm aldı.

Bu arada, Spinoff Persona 5 Tactica, Fire Emblem veya XCOM’a benzer bir seride ağ tabanlı bir oyun gibi görünüyor.

IGN, sızıntılar hakkında yorum yapmak için Sega’ya ulaştı.

Alex Steadman, IGN’de eğlence haberciliğini denetleyen kıdemli bir haber editörüdür. Yazmadığı veya düzenleme yapmadığı zamanlarda onu fantastik romanlar okurken veya Dungeons & Dragons oynarken bulabilirsiniz.