Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni Xbox Game Pass eklentisi, ücretsiz olarak sunulan Xbox 360 DLC’yi içerir

Yeni Xbox Game Pass eklentisi, ücretsiz olarak sunulan Xbox 360 DLC’yi içerir

Double Fine’ın klasik macera oyunu İstifleme, Xbox Game Pass’e eklendi, ancak tam paketi istiyorsanız, Xbox Store’dan ücretsiz İstifleme DLC’sini almanız gerekecek.

İstifleme, bugün Xbox Game Pass’e katılan iki oyundan biridir ve Xbox 360 klasiğinde yeni olanlar veya bilmeyenler için, Xbox Store’da başarımları içeren ücretsiz bir DLC bulunmaktadır.

Stacking’s The Lost Hobo King DLC’si Xbox Store’da ücretsiz

Stacking için Lost Hobo King DLC’si, oyuncuları, üç cesaret testini çözerek Levi’nin amcasının tahtını geri kazanmasına yardım edeceğiniz Charlie Blackmore rolünü yeniden üstleneceğiniz serseri Camelfoot krallığına taşıyor. Bu DLC, her biri farklı çözümlere sahip yeni zorluklar, benzersiz yeteneklere sahip yeni bir oyuncak bebek dizisi ve “keşfedilecek ve başınızı belaya sokacak yeni bir şaka turu” içeriyor. Kilidi açılacak dört Lost Hobo King başarısı da var.

Kayıp Serseri Kral

Double Fine’s Stacking’in ilk DLC paketi olan Lost Hobo King’de oyuncular, kadim serseri demircileri uyandırmak için üç cesaret testini geçme çabasıyla serseri Camelfoot krallığına seyahat ediyor. Hobos’un parçalanmış insanlarını birleştirecek yeni bir Hobos Kralı’nın kayıp tacını yeniden yaratmak için zorlukların üstesinden gelin, benzersiz oyuncak bebekleri ve atlıkarıncaları keşfedin. Camelfoot tacını geri alın!

Bu DLC uzun süredir ücretsiz ve Microsoft’un yakın zamanda bunun için ücret almaya başlamasını beklemiyoruz, ancak her ihtimale karşı şimdi de talep edebilirsiniz. Zaten sahip değilseniz, Double Fine ayrıca talep etmek isteyeceğiniz ücretsiz Costume Quest DLC’ye (başarıları içeren) sahiptir.