Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PFTP, Noel sezonunu bir KCT konseriyle anıyor

PFTP, Noel sezonunu bir KCT konseriyle anıyor

Bölgenin en ikonik rock gruplarından biri, tatil sezonuna ritmik bir şekilde girmenizi sağlamak için açılış Noel konserine ev sahipliği yapıyor.

Halk İçin Güzel İnsanlar İçin Bir Parti Veriyor – 16 Aralık’ta Key City Theatre’da grup ve özel konukların yer aldığı Rockin’ Noel Konseri. “Son Valsi” (“son” kısım olmadan) bir Noel temasıyla düşünün.

Konserde Tom Petty ve Heartbreakers, Queen ve diğer rock gruplarının Noel şarkılarının cover’larının yanı sıra PFTP’nin kendi geleneksel Noel şarkıları düzenlemeleri yer alacak.

PFTP’nin gitaristlerinden biri olan Mark Rossini, grubun gösteri için tamamen yeni bir beste öğrendiğini söylüyor. “Bunların hepsi canlı tanıtımlar olacak.

“Grup olarak hiç bu kadar çok çalışmamıştık,” diye ekledi, “onu olması gereken yere getirmek için.”

Gitarda Sarah Turk (vokal), Rossini ve Graham Barnes, basta Janis Nickley ve davulda Ward Morton’dan oluşan Pretty For The People, dört yıldır bölgede çalıyor ve harika bir canlı performans olarak ün kazandı. Sert sürüş düzenlemeleri ile klasik rock.

Şarkıcı Turk, “Bunu çıkarmak istedik çünkü Noel başkalarına nezaket göstermek için harika ve büyülü bir zaman ve dünyanın buna daha çok ihtiyacı var” dedi.

16 Aralık’ta PFTP’ye davulda Ethan Savatsky, vokalde Matt Van Boen, klavyede Carline Thompson, vokalde Stephanie Moore, flüt ve şeflikte Stephanie Discoverer, vokalde Curtis Kaltestad ve vokalde Drew Brin katılacak.

“[Tickets] Bir Noel Arifesi hediyesi olacak,” dedi Rossini.

Pretty for the People’s Rocking Noel Partisi özel konuklarla 16 Aralık’ta Key City Theatre’da gerçekleşiyor. Gösteri saati 19.00’dır. Biletler yetişkinler için 30$, yaşlılar ve gençler için 25$ ve 12 yaş ve altı için 15$’dır. Biletler Key City Theatre’da.

READ  Şimdi Açıldı: Turks ve Caicos'ta Lüks Rock Evi: Haftalık Seyahat