Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Philips 1080p kısa mesafeli projektör 80 inç görüntüler vaat ediyor

Philips 1080p kısa mesafeli projektör 80 inç görüntüler vaat ediyor

Philips Screeneo U4 Ultra Kısa Mesafeli Monitör

Şirketleri severken Sony Ve epson Sinema ve sinema kalibreli projektörleri eve getirmeye çalışan Philips, yeni 1080p cihazı gibi daha küçük cihazlardan büyük görüntüler oluşturan kompakt alternatiflerle tam tersi bir yaklaşım benimsiyor. Ultra kısa mesafe için Screeneo U4 kim? Hangi Bir ayakkabı kutusundan daha büyük görünmüyor.

Oturma odanızda veya ev sinema sisteminizde TV’den projektöre kalıcı olarak geçiş yapma konusunda ciddiyseniz, ultra kısa mesafeli projektörler en uygun çözümdür. Odanın arka tarafından yayılan parlak ışık huzmesi sayesinde banyoda kimsenin dinlenmesi ve kör olması tehlikesi yoktur. Çok kısa bırakma yoluna gitmenin dezavantajlarından biri, bu projektörlerin genellikle çok büyük ve çok pahalı olmalarıdır, ancak Philips Screeneo U4 öyle değildir.

Üç kilo ağırlığında ve sadece 8,8 boyutunda Philips, Screeneo U4’ün 80 cm’lik bir görüntü gösterebileceğini iddia ediyor. duvardan yaklaşık 12 inç uzaklıktan veya 60 inç boyutunda 7.7 inçlik görüntü inç. Bununla birlikte, bir projektörün en önemli ölçütlerinden biri lümen veya bir duvara veya ekrana gerçekte ne kadar ışık yayabildiğidir. Philips Screeneo U4 için bu biraz hayal kırıklığı yaratan bir 400 nit, yani iyi bir kontrast ve parlaklık seviyesi için, gerçekten sadece 60 inç veya daha fazlasını umuyorsanız karanlık bir odada kullanmak isteyeceğiniz anlamına geliyor. görüntü.

Philips U4 monitör | Ultra Kısa Mesafeli Projektör

Birçok yerleşik hepsi bir arada projektör artık Google TV ve wifi ile birlikte gelir, bu nedenle, Kutudan dışarı, Tüm büyük akış platformlarındaki içeriğe erişebilirler. TScreeneo U4 bunu yapmaz ve bunun yerine kullanıcıları akış için Chromecast gibi bir dongle seçmeye teşvik eder. projektörden Yanlarındaki tek USB bağlantı noktasından güç alabilen iki HDMI bağlantı noktası.

Screeneo U4’e bir çift 15 watt’lık hoparlör dahildir; bu, odanın ön tarafında bulunan ultra kısa mesafeli projektör kullanmanın başka bir avantajıdır, ancak kullanıcılar kablosuz kulaklık veya bir çift kablosuz kulaklık bağlamayı da seçebilirler. Bluetooth üzerinden hoparlörler, ses ile ekranda olanlar arasında hafif bir gecikmeyle iyi olduklarını varsayarsak. Diğer özellikler arasında yerleşik bir kamera, Projektörün odağı otomatik olarak düzeltmesine ve temel düzeltmeler yapmasına olanak tanıyan LED ışık kaynağı, 30.000 saat kullanım vadediyor.

Philips, Screeneo U4 ultra kısa projeksiyon projektörünü Indiegogo aracılığıyla tüketicilerle buluşturmak için kitle fonlaması yolunu izliyor (Philips’in 130 yıldır piyasada olduğu düşünüldüğünde risk minimum düzeyde olsa da burada olağan kitle fonlaması uyarıları geçerlidir) ve en iyi özelliği şüphesiz ki %50 indirim Erken destekçiler için, bu fiyat yaklaşık 630$’a kadar çıkıyor. Bu, onu satın alabileceğiniz en ucuz ultra kısa mesafeli projektörlerden biri ve indirim alacağınızı varsayarsak cazip bir yükseltme yapar. Ağustos ayında nakliye başladıktan sonra 1.000 doların üzerinde olacak tam bir fiyat etiketi ile, ultra kısa mesafeli bir işlevselliğin rahatlığını feda etmeniz gerekse bile, muhtemelen Screeneo U4’ün sunduğundan daha fazla lümenli bir projektör seçmek isteyeceksiniz. .

READ  İnsanların genellikle Hollywood ücretlerinden kaçındığı Plex, film kiralama hizmeti sunuyor