Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pixel Watch teknik olarak 20 mm’lik mesafeleri destekliyor

Pixel Watch teknik olarak 20 mm'lik mesafeleri destekliyor

Google Pixel Watch, bantları için akıllı bir bağlayıcıyla birlikte gelir, ancak benzersiz bağlayıcı, üçüncü taraf bantların çalışmadığı anlamına gelir. En azından resmi değil. Ancak Google’ın “İşlenmiş Deri” kayışı, Pixel Watch’ta 20 mm’lik bir harici bant kullanma desteğinin kilidini açar.

Samsung’un Galaxy Watch serisi ve Wear OS akıllı saatlerinin büyük çoğunluğu dahil olmak üzere Android kullanıcılarına satılan akıllı saatlerin çoğu, bilezik için geleneksel bir pinli konektör kullanımını destekler. Hızlı açılan bantların kullanımı bu standartla popüler hale geldi, ancak bu Apple’ın Apple Watch ile özel bir konektör kullanmasını engellemedi ve Fitbit ayrıca akıllı saatlerinde ve izleyicilerinde kendi konektörlerini kullandı.

Genel olarak Pixel Watch’taki Google Connector hayranlarıyız. Saatin üzerindeki hızlı serbest bırakma düğmesi, çok daha hızlı sabitleme için kayışı yerinden çıkarmanıza olanak tanır ve kayışlar için de hoş ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

İlişkili: Google Pixel Watch İlk İnceleme: Hayal kırıklığı bekleyin, asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız

Ancak, yedek saat kayışları bulmanın çok zor olması gerçekten sinir bozucu. Google, paketlenmiş Pixel Watch’ı yalnızca farklı Aktif Bant renklerinde satıyor ve şu anda birçok bant var. Çok geç veya tükendi.

Dan Seifert içinde kenar bulduk Pixel Watch’ın “Crafted Leather” kayışının aslında klasik pin konektörü kullanan 20 mm’lik bir bandın kullanımını desteklediğini. “El İşi Deri” kayışın konektörü, kayışı yerinde tutmak için Pixel Watch’ın her iki tarafına çıkıntılar ekler, ancak yalnızca tipik bir pim konektörü kullanır. Ancak, önceden yüklenmiş etki alanını kaldırmanın kolay bir yolu yoktur. Bandı tutucusundan çıkarmak için bir pim çıkarma aletine ihtiyacınız olacak, ancak daha sonra 20 mm’lik bir çubuk yerine oturtulabilir.

Ne yazık ki, Pixel Watch için “Crafted Leather” bandı şu anda stokta yok. “Ivy” rengi tamamen mevcut değil ve bir bekleme listesi için uygun değilken, “Obsidian” şu anda daha küçük bir boyutta mevcut. Bu, bir menzil dönüştürücü için sorun olmaz, ancak daha büyük boyuta ihtiyacınız varsa, kesinlikle utanç verici olacaktır. Bir grup için 80 dolar harcayın Onu kullanamazsınız.

READ  Görünüşe göre yeni Guilty Gear Strive veya DNF Duel duyurusu bu hafta sonu geliyor

Bazı uygun fiyatlı üçüncü taraf adaptörlerin zamanında geleceğini umuyoruz.

Pixel Watch hakkında daha fazlası:

FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. daha fazla.


Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın: