Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Plajlar Turks ve Caicos ’98 Derece’ Yeniden Birleşme Konserine Ev Sahipliği Yaptı

En sevdikleriyle tatile gelen süper hayranlar için 90Vin’s Band, Beaches Resorts, Fransa’nın Beaches Turks & Caicos köyünde performans sergileyen şanslı bir kişiye iki kişiye seyahat ederek 98 dereceyi bizzat görme fırsatı sunuyor. 24 Ocak 2022. Kazanan, Beaches® Turks ve Caicos, VIP konser koltuğu ve grubu ile benzersiz bir konser öncesi etkinliğe erişimi olan dört günlük üç gecelik lüks bir tatil (2) alacak.

çekilişlerden kaçmak 24 AralıkTh Yapmak Aralık 31St., Şanslı kazanan açıklanacak 10 OcakTh, 2022. Girmek için ziyaret edin https://www.beaches.com/sweepstakes/.

Beaches Turks & Caicos’ta her yaştan kişi, aile dostu, her şey dahil bir gezi için çeşitli benzersiz yemek mekanları, kara ve su sporları, Red Lane® Spa ve daha fazlasının keyfini çıkarabilir. . Tesis 21 restoran, havuz içi barlar dahil 15 bar ve 10 havuz ile son noktadır. Karayipler Çocuklar ve yetişkinler için oyun alanı. Turks & Caicos Plajları, beş ayrı alanda yer alan bungalov ve süitler, Beach Village, Garden Paradise Karayip Köyü, Sofistike Fransız köyü, İtalyan köyünün anıtsal mahalleleri ve üç ve dört yatak odalı villalardan oluşan ana batı köyü. Konukların şnorkelli yüzme, kano ve PADI sertifikalı tüplü dalış gibi tesisin beğenilen su sporlarını keşfetmeleri önerilir – bu çok kapsamlı bir tüplü programdır. Karayipler.

Plaj tatil köyleriTüm aile için bir özellik 45.000 Sq Ft Pirates Adası Su Parkı İle KarayiplerHer yaş için aktiviteler içeren en yenilikçi eğlence programı – deneyimde her şey dahil. Konuklar plajlardan yararlanabilirler.Son teknoloji çocuk kampı, Uluslararası Hemşirelik Derneği üyesi sertifikalı hemşireler tarafından yürütülen özel bir ekip üyeleriyle, spektrum veya diğer özel ihtiyaçları olan çocukları olan aileleri eğitmek için eğitildi.

READ  Red Hat ortakları Türk Telekom ve Elisa, Google Cloud'u seçti

Sahiller Dinlenme tesisi:
Turks & Caicos ve üç muhteşem lokasyon ile Jamaika, Ve dördüncülük St. Vincent’a gitti ve el bombaları, Beaches® Resorts, ailenin her üyesi için mükemmel bir yerdir. Beaches Resorts, gezegendeki diğer tüm tatil köylerinden daha kaliteli içerik sunar; Ve ücretsiz Wi-Fi. Beaches Resorts, Susam Sokağı’nın gururlu bir destekçisi olarak, çocukların Susam Sokağı çetesinden en sevdikleri arkadaşlarıyla günlük aktiviteler ve haftalık sahne şovlarıyla tatillerini geçirebilecekleri Susam Sokağı® ile Karayip maceraları da sunuyor. Beaches Resorts, aile toplantıları ve toplantıları ve özel doğum günleri, özel destinasyon düğün planlaması, plajlar özelleştirilebilir düğünler için mükemmel bir yerdir. Beaches Resorts, konukların varışından ayrılışına kadar iç huzurunu garanti eder. Plajların Temizliği için Platin Protokoller, Şirketin gelişmiş hijyen ve güvenlik önlemleri, Karayipler’de tatil söz konusu olduğunda konuklara en yüksek güveni vermek için tasarlanmıştır. Beaches Resorts, merhum Garden “Butch” Stewart tarafından kurulan ve içinde lüks sandaletler bulunan Sandals Resorts International’ın (SRI) bir parçasıdır. Karayipler Lider her şey dahil tatil köyü şirketi. Sahil tatil köyleri hakkında daha fazla bilgi için, adresini ziyaret edin. www.plajlar.com.

Medya İletişimi: Decker / Kraliyet Ajansı, [email protected]

KAYNAK Ayakkabı Tesisleri Uluslararası