Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

WCU’dan Maleski, Durk All-Sokan Fakülte ve Personeline atandı

Kulohi, Kuzey Carolina – Western Carolina Üniversitesi’nde Psikoloji Bölüm Başkanı. Sn. Alvin Maleski, Tesis Yönetimi, WCU Yer Müfettişi; Roger Durk bugün Güney Konferansı tarafından tanındı. Personel.

All-SoCon Fakülte ve Personel Komitesi, Lig tarafından tanınan 10 üye okulun her birinden iki temsilciye sahiptir.

Seçimler her kuruluşun takdirine bırakılmış olsa da, alıcıların tümü kuruluşa kanıtlanmış hizmetin ortak özelliklerini ve kampüs yaşamına ve yerel topluluğa katkıları paylaştı. Seçilmiş öğretim üyeleri öğretim, araştırma ve/veya hizmete önemli katkılarda bulunurken, personel diğerlerinin en iyisini keşfetmek ve başarı için koşullar yaratmakla tanınır.

Hem Maleski hem Dirk’in yanı sıra WCU’nun 2020-21 All-Shokan fakülte ve personel alıcıları, Dr.Kelly R. kelly, Doçent ve Üniversite Katılımcı Programı Direktörü ve Courtney GaudierKariyer Entegre Öğrenim Eş-direktörü, 29 Ocak Cumartesi günü Cadamount Basketbol Çift Kulaklığının bir parçası olarak tanınacak.

Bu yılki Öğretmen ve Personel Alıcıları: Kale’den Dr. Kevin Skins ve Stephanie Phi; ETSU’dan Dr. Natalie Smith ve Jeff Shell; Furman. Scott Moore ve Dr. Brad Harmon; Dr. Chris Grant ve Rick Cameron; UNC Greensboro’dan Dr. Chris Kepley ve Zach Smith; Samford’dan Dr. Larry Harper ve James Carlson; Chattanooga’dan Dr. Mark Shore ve Christopher Stokes; VMI çekirdeği. James A. Cole ve Dr. David Copeland; Batı Karolina Alvin Maleski Ve Roger Dirk; Ve Woford’lu Dr. Jamaika b. Hill ve Jeff Bernie.

SoCon Komiseri Jim Shaws, “Bu konferans, üye kuruluşlarımızın her birinde yetenekli öğretim üyeleri ve personelin olağanüstü çalışmalarını ve başarılarını kutluyor” dedi. “Bunlar, özünde, konferansın öğretmenler ve personel için yıllık MVP ödülleridir. Bu yılki erkek basketbol maçının kazananları genellikle evimizde kabul edilir. Yaptığınız iş için selam verin!”

READ  Battle of Hosts'ta Türkiye Devlere Karşı - StadiumDB.com

West Carolina 2021-22 All-South Konferansı Fakülte ve Personeli:

Alvin Maleski Batı Karolina’daki Psikoloji Bölüm Başkanı. Lisanslı psikolog, West Carolina’da 17 yılını, Yüksek Öğrenimde Eğitim Bütünlüğü İhlalleri’ni, Güncel Araştırma İlgisi başlıklı yayınladı.

Batı Kuzey Karolina bölgesinde 65 kar amacı gütmeyen kuruluş için 550.000 doları aşan bir topluluk katılım grubu olan Asheville Ortakları’nın eş başkanı olarak altı yıl boyunca iki düzine üniversite komitesine hizmet etti veya başkanlık etti ve altı yıl eş başkanlığı yaptı. Bursu, ABD Yüksek Mahkemesinde görülen davalara atıfta bulunarak çok çeşitli akademik ve popüler izleyicilere ulaştı. Malesky ayrıca kolluk kuvvetlerinin istihdam öncesi değerlendirmelerini yürütür ve genellikle mahkemede bilirkişi olarak tanıklık eder. Çok sayıda televizyon programında yer aldı ve psikoloji ile ilgili çeşitli konulara değindi.

Roger Dirk Batı Karolina’daki Tesis Yönetim Departmanı için Yer Şefi olarak hizmet vermektedir. 32 yılı aşkın bir süredir WCU’da çalışan Türk, kampüsü ziyaret eden herkesin deneyimini zenginleştiriyor. Karlı günlerde, gecenin bir yarısı kampüs yollarında çiftleşirken sık sık görülürdü. Yakacak odun keser ve muhtaç topluluk üyelerine dağıtır. Durk ve Tesis Yönetimi Departmanının diğer üyeleri, 2020 sonbaharında WCU Tesis Yönetimi Yıllık Bursunu kurdu. Burs yoluyla, yönetim kadrosuna, emeklilere ve torunlarına veya ölen çalışanların torunlarının torunlarına WCU tesislerinin dönem başına 500 $ ‘ı sağlanmaktadır.

Yıl Fakülte üyesi Çalışan
2021-22 Alvin Maleski
Psikoloji Bölüm Başkanı
Roger Dirk
Tesis Yönetimi Departmanı Yer Müfettişi
2020-21 Dr.Kelly R. kelly
Ashok. Profesör & Yönetmen. Üniversitenin. katılımcı proje
Courtney Gaudier
Ashok. Profesyonel Entegre Öğrenim Direktörü
2019-20 Channa de Silva
Ashok. Kimya Profesörü
Dr. Lowell K. Davis
Ashok. Öğrenci Başarısından Sorumlu Rektör Yardımcısı
2018-19 Yu Coy Hillon
Ashok. Profesör, İşletme
Mark Haskett
Fotoğraf ve Video Hizmetleri Direktörü
2017-18 Dr. Winford Bahçesi
Profesör, Psikoloji
Beth Moore
Destek Görevlisi, Sanat ve Tasarım Okulu
2016-17 David Cloxton
Profesör, Sağlık ve Rekreasyon
Christy Wyatt
Danışman, Danışmanlık ve Psikoloji. Hizmetler
2015-16 Dr. Kutsal yosun
Profesör, Yönetim