Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PlatinumGames’in canlı hizmet unvanı gerçekten kötü bir başlangıç ​​yaptı

PlatinumGames'in canlı hizmet unvanı gerçekten kötü bir başlangıç ​​yaptı
resim: Square Enix, Platinum Games / Steam üzerinden

Özel anahtara kadar koşarken süngü 3Hayranlar, geliştiricisi PlatinumGames’i yakından takip ediyor.

Bunu akılda tutarak, Japon şirketi için bir başka hareketli hafta oldu – PlayStation ve PC oyununun lansmanı ile, Babil’in düşüşü. Square Enix tarafından yayınlanan yeni bir kooperatif aksiyon RPG canlı hizmet oyunudur.

Maalesef Platinum için oyun en iyi başlamadı. Çıkışta başarısız olduğu söyleniyor – SteamDB istatistikleri lansman sırasında yaklaşık 650 eşzamanlı oyuncu ortaya çıkardı. VGC tarafından açıklandığı gibi, Square Enix’in diğer canlı servis oyunu harika intikamcılar Başlangıçta yaklaşık 28.000 oyuncusu vardı ve Ayrıca zamanla başarısız olarak tanımlanmıştır.

Erken Eleştirmen İncelemeleri Ve Kullanıcı İncelemeleri Babil’in düşüşünden bu yana da elverişli değildi. Ve ona sahip olmak için daha yüksek dolarlar ödemeniz gerekse de, yine de premium madeni paralar gibi her türlü mikro işlemle dolu. Unutulmamalıdır ki, bu başlığın üzerinde çalışan ayrı bir ekip vardı.

platin Sol Krista – geçen ay Switch’te yayınlanan ve kendi kendine yayınlanan bir oyun – biraz pahalı olsa ve shmup türündeki diğer oyunların yanında öne çıkmak için fazla bir şey yapmasa bile çok daha iyi bir izlenim bıraktı.

PlatinumGames Başkanı ve CEO’su Atsushi Inaba, geçen ay Famitsu ile yaptığı bir röportajda, şirketin daha fazla oyun yaratma konusunda ne kadar istekli olduğundan bahsetti. Daha uzun süre keyfini çıkarın – Daha fazla ipucu canlı servis oyunları.

Bayonetta 3 platinin yanında. Bu Nintendo tarafından yayınlandı ve Hideki Kamiya ve ekibinin geri kalanının neden ayrıldığını açıklıyor. Geliştirme sırasında çok sessiz.