Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pokemon Scarlet ve Violet’in rekabetçi hesaplaşması, Cyclizar’ı yeni hareketler ve öğelerle birlikte ortaya koyuyor

Pokemon Scarlet ve Violet'in rekabetçi hesaplaşması, Cyclizar'ı yeni hareketler ve öğelerle birlikte ortaya koyuyor

Pokemon Scarlet ve Violet için yeni hareketler, yeni öğeler ve bu yeni efsanevi Pokemon Miraidon ve Koraidon oyunlarının daha önceki bir evrimi olabilecek bir Dragon ve Normal tip Pokemon olan Cyclizar’ı ortaya koyan yeni bir rekabetçi oyun fragmanı yayınlandı.

Fragman 2022 Pokemon Dünya Şampiyonası sırasında ortaya çıktı ve bize Pokemon Scarlet ve Violet’teki savaşlara bir kez daha göz attı. Cyclizar, yeni seçimler için ana odak noktalarından biri oldu ve aşağıda görebileceğiniz gibi, yeni Pokemon sadece daha önce bahsedilen Legendary’lere görünüş olarak benzemekle kalmıyor, aynı zamanda Miraidon ve Koraidon gibi oyun içi bir binek olarak da kullanılabiliyor. . Bağlantıları şu ya da bu şekilde doğrulanmadı, ancak olasılığa yol açan ipuçları var.

Cyclezar, Corydon ve Meridon

üzerine pokemon.com, Görünüşe göre Cyclizar, “eski zamanlardan beri Paldea bölgesindeki birçok evde yaşamıştır. Yumuşak huyludur ve Cyclizar’a binen insanlar çok yaygın bir manzaradır. Görünüşe göre Cyclizar biniciye aldırış etmiyor çünkü binici sıcaklık soğuktan korunmaya yardımcı olur.”

Ayrıca bir insanı taşırken saatte 70 milden fazla hızlarda koşabilir ve Shed Tail adlı yeni bir hareketle gelir. [Cyclizar] Beklenen Pokémon ile yer değiştirmeden önce HP’sini kullanıyor.”

Ayrıca fragmanda ve Pokemon.com’da aşağıdaki gibi bazı öğelere yer verdik;

  • Ayna Otu: Bu bitki, sahibinin rakibinin istatistiklerini yansıtmasını ve artırmasını sağlar – ancak yalnızca bir kez.
  • Gizli Pelerin: Bu örtülü pelerin, taşıyıcıyı hareketlerin ek etkilerinden gizler ve korur.
  • Loaded Dice: Bu öğeyi taşıyan bir Pokémon çoklu vuruşlu bir hamle kullanıyorsa, bu hamleyi daha fazla vurması muhtemeldir.

Son olarak, Paldea bölgesinde Pokemon’u “mücevherler gibi parlatan ve parıldayan” Terastalling ve Thrilling Phenomena gösterildi. Çok parlak görünmenin yanı sıra, savaşta Terastalling, Pokémon türünüzü Tera türüne değiştirir.

READ  City Connection, Nintendo Switch Online Store için "Saturn Tribute X Taito"nun birden fazla versiyonunu duyurdu

Ayrıca Pokemon’a, Pokemon’daki Tera Tipi ile aynı tipte bir hareket haline gelecek olan normal tip Tera Blast’ın bir hareketini öğretebilen bir TM vardır.

Pokemon Scarlet ve Violet, 18 Kasım 2022’de Nintendo Switch’te piyasaya sürülecek. Daha fazla bilgi için, bu yeni oyunların nasıl herhangi bir sırayla üstesinden gelebileceğiniz üç hikaye kampanyasına sahip olacağını öğrenin, tüm yeni Pokemon’ları toplayan wiki sayfamız açıkladı. Şimdiye kadar, IGN’den Joshua’nın Pokemon TCG Dünya Şampiyonasında ilk kez rekabet etmesi nasıl oldu.

Ayrıca Pokemon Trading Card Game’de Koraidon ve Miraidon’a da bir bakış attık ve bunlar kesinlikle gelecek Scarlet ve Violet destelerinde yer alan kartlardan ikisi.

Bizim için bir ipucunuz var mı? Potansiyel bir hikayeyi tartışmak ister misiniz? Lütfen adresine bir e-posta gönderin haber ipuçları@ign.com.

Adam Pankhurst, IGN için bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz Tweet yerleştirme ve üzerinde Seğirme.