Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pokémon TCG şimdi soyulabilir Ditto kartları içeriyor ve tartışmalara yol açıyor

Pokémon TCG şimdi soyulabilir Ditto kartları içeriyor ve tartışmalara yol açıyor

Aynen herkes için trollük yapıyor Pokémon Ticaret Kartı (TCG). Pokémon’a aşina değilseniz, kelimenin tam anlamıyla bir hilenin midillisidir: Yapabileceği tek şey bir Pokémon’u taklit etmek ve başka bir Pokémon’a dönüştürmektir. Güçlerinin bir işareti olarak, Ditto’nun ona “dönüştüğünü” ortaya çıkarmak için üst katmanını soyabileceğiniz yeni bir kart var. Ancak şimdi, koleksiyoncular ve hayranlar kartı toplamanın en iyi yolunu ararken, Ditto’nun yeni soyma kartı topluluğu kargaşaya attı.

Kart, ilham alan yeni Pokémon kartları serisine yapılan genişlemenin bir parçası olarak gelecek. pokemon gitmek. Hat Mart ayında açıldı ve 1 Temmuz’da daha geniş halka açıklanması planlanıyor. Ditto kartı şu şekilde çalışır: Pokémon’u Bidoof gibi gösteren bir kart alabilirsiniz, ancak sol alt köşede küçük bir Ditto simgesi varsa, soyulmuş demektir ve aynısını ortaya çıkarmak için üst katmanı yukarı çekebilirsiniz. adresinden videosunu izleyebilirsiniz aşağıdaki reddit.

resmi Genişletme duyurusu Yukarıdaki pokemonun katmanlarının rekabetçi oyunda kullanılamayacağını unutmayın. Ancak koleksiyoncular, kartı gördüklerine yanıt olarak şimdiden bir dizi soru sordular. prensipte, insanlar tartışıyor Kartı toplamaları ve soyulmuş veya soyulmamış halde tutmaları gerekiyorsa. Mantıklı soyulma değil gibi görünüyorkartı orijinal durumunda tutmaya çalışıyorsanız, ancak daha sonra Bir Redditor edinin Bu yapıştırıcı kartı gevşetebilir ve deforme edebilir.

yapı Pokemon TCG Koleksiyoner ciddi bir iştir. A gibi belirli kartlar 3D Şarj Cihazıfahiş getirebilir 300.000 $ ‘a kadar fiyatlar. Pandemi sırasında, Pokemon kartlarına olan talep çatıya yayıldı ve kart derecelendirme kuruluşlarına gönderildi. mutlak ölüm sarmalı. Şimdi, yukarıdaki gibi büyük bir tartışmamız var.

READ  Asus'un yeni Zenbook Pro 16X OLED'i, kapak kaldırıldığında klavye tepsisini tamamen kaldırıyor