Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Polis, eski NFL oyuncusu Sergio Brown’ın kayıp olduğunu ve annesinin Chicago yakınlarında ölü bulunduğunu söyledi.

Polis, eski NFL oyuncusu Sergio Brown’ın kayıp olduğunu ve annesinin Chicago yakınlarında ölü bulunduğunu söyledi.

Dan Mullan/Getty Images/Dosya

Sergio Brown, 15 Temmuz 2015’te Londra, İngiltere’de yerel okul çocuklarından oluşan bir takıma koçluk yapmaya yardımcı oluyor.CNN

Polise göre, eski NFL oyuncusu Sergio Brown kayıp ve annesi Cumartesi günü Chicago banliyösündeki bir derenin yakınında ölü bulundu.

Maywood Polis Departmanı bir basın açıklamasında Brown’ın ailesi ve annesi Myrtle’ın kendilerini bulamadıklarını veya iletişim kuramadıklarını söylemeleri üzerine polise haber verdiklerini söyledi.

Haber bülteninde, “Maywood Polis memurları bir kayıp kişi raporu başlattı ve her iki kişinin yerini tespit etmek için girişimlerde bulunmaya başladı” denildi.

Bakanlığa göre yetkililer geniş bir alanı aradı ve Myrtle’ın tepkisiz cesedini evinin arkasındaki derenin yakınında buldu.

Merkezin elde ettiği kayıtlara göre, Cook İlçesi Tıbbi Muayene Ofisi, 73 yaşındaki Myrtle’ın saldırı kaynaklı çok sayıda yaralanma nedeniyle öldüğünü ve ölüm şeklinin cinayet olduğunu belirledi. CNN’e bağlı WBBM.

35 yaşındaki Sergio Brown, 2010 yılında New England Patriots’la draft edilmemiş serbest oyuncu olarak sözleşme imzalamadan önce Notre Dame’da oynadı. Patriots, Indianapolis Colts, Jacksonville Jaguars ve Buffalo Bills’in bir üyesi olarak NFL’de yedi sezon oynadı.

Soruşturma devam ediyor ve Maywood Polisi, bilgisi olan herkesin 708-450-1787 numaralı isimsiz ihbar hattını arayabileceğini söyledi.

Davanın baş araştırmacısı Dennis Diaz, CNN’in ek bilgi talebine yanıt vermedi.

CNN, Sergio ve Myrtle Brown’un aile üyelerine ulaştı ancak hemen bir yanıt alamadı.

WBBM’den gelen videoda, polisin müdahale ettiği sırada Chicago banliyösündeki bir yerleşim caddesini kordon altına alan polis bantları görülüyor.

Myrtle Brown’un kapı komşusu Carlos Cortez, WBBM’ye “Myrtle, o özel bir kadındı ve umarım doğru yerde ve Tanrı’nın yanındadır” dedi. “Dediğim gibi, bir milyon yıl geçse de bunu asla beklemezdim.”

READ  MLB Söylentileri: 'İnanç Büyüyor' Freddy Freeman, kilitlenmeden sonra Braves ile yeniden imzalamayacak