Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Prens Harry ve Meghan Markle çocuklar ve sosyal medyada

Prens Harry ve Meghan Markle çocuklar ve sosyal medyada

Prens Harry ve Meghan Markle’ın canı sıkıldı. the İki kraliyet çocuğunun ebeveynleri Duvardaki yazıyı izlediğinizde, küçük Archie ve Lily’nin bu sosyal medya/akıl sağlığı fiyaskosunun nasıl sonuçlanacağını öğrenmek için ergenlik yıllarına gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorlar.

Sağlıklı Zihinler Projesi’nin ev sahipliği yaptığı ikinci yıllık Ruh Sağlığı Farkındalık Festivali kapsamında Archewell Vakfı’nın New York’ta düzenlediği panelde sosyal medya şirketlerini değişim talep etmeye çağırdılar. Erişim noktası Raporlar.

Çocuklarını sosyal medya kaynaklı zihinsel sağlık sorunları nedeniyle kaybeden ebeveynleri dinlediler ve Harry herkese, vakfın çalışmalarının bir parçası olarak bu ebeveynleri Zoom aracılığıyla bir topluluk oluşturmak için birleştirdiklerini söyledi.

Meghan izleyicilere “…çocuklarımız gerçekten çok genç… ama sosyal medya ortadan kaybolmuyor” dedi. Videolar Çevrimiçi yayınlandı. “Bence tasarım gereği olumlu olması ve topluluk yaratması gereken bir giriş noktası var. Bir şeyler gelişti ve bunu duyup bu ailelerin hikayelerini duymalarına yardımcı olmaya çalışmamanın yolu yok.”

Harry, “Bizim için buradaki öncelik, acıyı amaca dönüştürmektir” diyerek kendisinin ve Meghan’ın aileleri desteklemek ve kolektif kederi ve değişimi teşvik etmek için onları vurgulamak istediklerini ekledi. Çocuklarına yeni dijital olanaklar ve riskler konusunda nasıl yardımcı olacaklarından emin olmayan ebeveynler için daha iyi kontroller ve ek kaynaklar oluşturma konusunda büyük sosyal medya platformlarındaki teknoloji yöneticileriyle konuştular.

Harry sosyal işletmelere bir çağrıda bulundu: “Lütfen çocuklarınızın görmesini istemediğiniz içerikleri çocuklara göndermeyi bırakın.” “Bunun kolayca çözülebilecek çok basit bir istek olduğunu düşünüyorum.”

READ  En iyi elbiseler ve moda görünümleri