Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Prens William elektrikli scooter ile Windsor Kalesi’nde dolaştı

Prens William elektrikli scooter ile Windsor Kalesi’nde dolaştı

Aptal Willy.

Prens William’ın elektrikli bisikletle Windsor Kalesi’ne girdiği video viral oldu ve görülmeye değer bir manzaraydı.

Görüntülerin ne zaman çekildiği henüz belli değil ancak klip şu tarihte paylaşıldı: Tik Tok Perşembe.

Geleceğin kralı, mavi bir ceket ve beyaz gömlek giyerek sarayda dolaşırken, bir güvenlik görevlisinin yanından geçerken görülüyor. 42 yaşındaki Cambridge Dükü de siyah güneş gözlüğü takıyor.

Prens William’ın 5 Temmuz 2024’te elektrikli scooter kullandığı video viral oldu. @angela_xue_/TikTok
Prens William’ın 2023’te elektrikli scooter alacağı bildiriliyor. @angela_xue_/TikTok

Scooter, kale ile Kate Middleton ve üç çocukları Prens George, 10, Prenses Charlotte, 9 ve Prens Louis, 6 ile birlikte yaşadığı Adelaide Cottage arasındaki 10 dakikalık gidiş-dönüş mesafesini kısaltmak için kullanışlı olabilir.

Prens William’ın geçen yıl cihaza yatırım yaptığı söyleniyor. GüneşScooterın maliyeti 6.000 dolara kadar çıkabiliyor.

Bir kaynak İngiliz Daily Telegraph gazetesine şunları söyledi: “Bu mantıklı. Kralı görmesi gerektiğinde hızla kaleye gidiyor.”

“Adelaide Cottage’daki aile evinden Windsor Kalesi’ne gidiş-dönüş iki veya üç millik bir yolculuk, bu nedenle motosikletle seyahat etmek araba veya yürüyüşle seyahat etmekten daha kolay.”

655 dönümlük evde ayrıca bir golf sahasının yanı sıra Prens Harry ve Meghan Markle’ın eski evi olan Frogmore House da bulunuyor.

Windsor Kalesi, Prens William, Kate Middleton ve çocuklarının Adelaide Cottage’da yaşadığı yere 10 dakika uzaklıktadır. Tony Kershaw/SWNS
Prens Harry ve Meghan Markle, Mayıs 2018’de Windsor Kalesi’nde evlendi. Getty Images
Samir Hüseyin
Kate Middleton’un Prens William’ın motosiklet sürme hobisinden “korktuğunu” söylediği bildirildi. Rex/Shutterstock

Prens William aynı zamanda motosiklet tutkunu. 2015 yılında Middleton’a Dundee’ye yaptığı ziyaret sırasında kocasının hobisi sorulduğu bildirildi.

“Hâlâ arabaya biniyor. Arabaya bindiğinde her zaman içimi korku kaplıyor. Korkuyorum” dedi Gösteriş Fuarı“Umarım George’u bu işin dışında tutabilirim.”

Galler Prensi ayrıca yakın zamanda 42. doğum gününde Charlotte ve George’la birlikte Taylor Swift’in Eras Turu’na katılarak ve dans hareketlerini sergileyerek manşetlere çıktı. 42 yaşındaki Middleton ve Louis evde kaldı, ancak Galler Prensesi, kanserle mücadelesinin ortasında 15 Haziran’daki Renklerin Birleştirilmesi kutlamalarına katıldı.

READ  Coşkunuzu Azaltın: Larry David'in komedisi 12 seriden sonra sona eriyor
Prens William, 21 Haziran’da Taylor Swift’in 42. doğum günü için Londra’daki konser turnesine katıldı. Galler Prensi ve Prensesi

Galler Prensi ve Prensesi’nin resmi Instagram hesabı, Swift’in Prens George ve Charlotte ile selfie çektiği bir fotoğrafa “Harika bir akşam için teşekkürler @taylorswift! #LondonTSTheErastour” başlığını ekledi.

Swift, erkek arkadaşı Travis Kelce’nin de yer aldığı kendi fotoğrafını paylaştı ve şöyle yazdı: “Doğum günün kutlu olsun anne! Londra şovları harika bir başlangıç ​​yaptı.”