Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Temmuz 2024 için Yay burcu

Temmuz 2024 için Yay burcu

Temmuz 2024 Yay burcu tahminleri


Susan Miller’ın yazdığı

Bu ay mali durumunuzla ilgilenecek ve paranızın nereye gittiğine (tasarruflara, yatırımlara ve normal bir ay boyunca yaptığınız düzenli ödemelere) yakından bakacaksınız. Görünüşe göre kazandıklarınızın daha fazlasını koruma misyonundasınız ve 5 Temmuz’daki yeni ay bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak.

Aslında 5 Temmuz’da Yengeç burcunda 14 derecedeki yeni ay şeftali rengindedir. Dikkatinizi diğer insanların parasıyla ilgili sekizinci evinize çekecektir. Grafiğinizin bu alanı maaşla değil, maaşın dışında size gelen parayla yönetiliyor. Genellikle size büyük bir toplu ödeme şeklinde gelir.

Sekizinci Evin parası banka kredilerini, ipoteklerini, kredi kartlarını ve kredi limitlerini, ikramiyeleri ve vergileri (ödediğiniz vergiler ve alabileceğiniz vergi iadeleri) içerir. Para, mirasları, bursları, mali yardımı, mali yardım sağlayan hükümet programlarını, mali dava davalarını ve boşanma anlaşmalarını, sigorta ödemelerini, yatırım sermayesini, komisyonları, telif ücretlerini, artıkları, kıdem tazminatını, ödülleri, değerli hediyeleri ve mülk satışından elde edilen gelirleri yönetir .

Son olarak, bu yasa aynı zamanda şirketinizin size sunabileceği, sağlık sigortası veya eğitim primi gibi ödemek zorunda olmadığınız ve çok değerli olan faydaları da yönetir. Bu, üniversiteye gitmek, ev satın almak, bir daireyi yenilemek, kendi işini kurmak veya hayatınızın heyecan verici yolculuğuna çıkmak gibi en büyük hayallerinizi finanse etmek için ihtiyacınız olan parayı gösteren, burcunuzun evidir. örnekler.

Başka bir işaret için aylık burcunuza bakın: