Temmuz 1, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Prenses Beatrice, bahçe partisinde 320 sterlinlik portre elbisesiyle zarif

Prenses Beatrice, bahçe partisinde 320 sterlinlik portre elbisesiyle zarif

Dışarı çıktığınızda kontrol edin! Prenses Beatrice, Buckingham Sarayı’ndaki bahçe partisinde Cambridge Dükü ve Düşesi’ne katılırken 320 sterlinlik portre elbisesiyle zarif

  • Prenses Beatrice, Buckingham Sarayı’nda bir bahçe partisine ev sahipliği yapan kraliyet ailesi arasındaydı.
  • York Dükü’nün kızı bu etkinlik için 320 sterlinlik bir portre elbise seçti
  • Cambridge Dükü ve Düşesi, Wessex Kontu ve Kontesi’ne katılın
  • Eşiyle Royal Chelsea Flower Show’a katıldıktan günler sonra

Prenses Beatrice, bugün Buckingham Sarayı’ndaki bir bahçe partisinde Cambridge Dükü ve Düşesi’ne katıldığında 320 sterlinlik bir Portre elbisesiyle zarifti.

33 yaşındaki prens, geleneksel olarak her yaz dört bahçe partisini yöneten, ancak devam eden hareketlilik sorunları nedeniyle bu yılki anlaşmalardan çekilen 96 yaşındaki Kral adına duran bir grup kraliyet mensubu arasındaydı.

Edinburgh’daki Buckingham Sarayı ile Holyroodhouse arasında düzenlenen yıllık bahçe partileri, Kral’ın kamu hizmetinde başarılı olanları kutlaması ve ödüllendirmesi için bir yoldur. Kraliyet ev sahiplerinin kalabalığın arasından geçerek bir saatten fazla ayakta kalmalarını isterler.

Önümüzdeki hafta platin yıldönümünü kutlayacak olan Kraliçe, yüksek profilli nişanlar için onun yerine Prens Charles, Cornwall Düşesi ve Prens William da dahil olmak üzere kraliyet ailesinin kıdemli üyelerine giderek daha fazla güveniyor.

Bia bebeğinin annesi bu vesileyle son moda Self Portrait’den çok zarif kareli bir elbise seçti.

Çiftin görünüşü, kocası Eduardo ile birlikte Royal Chelsea Flower Show’a katıldıktan ve Royal Windsor Horse Show’un bir parçasını oluşturan A Gallop Through History’nin ön izlemesinden günler sonra geldi.

33 yaşındaki, her yaz geleneksel olarak dört bahçe partisini yöneten, ancak devam eden hareketlilik sorunları nedeniyle (solda, Dük ve Düşes ile birlikte) bu yılki anlaşmalardan çekilen 96 yaşındaki Kral adına duran bir grup kraliyet mensubu arasındaydı. Cambridge'de)

33 yaşındaki, her yaz geleneksel olarak dört bahçe partisini yöneten, ancak devam eden hareketlilik sorunları nedeniyle (solda, Dük ve Düşes ile birlikte) bu yılki anlaşmalardan çekilen 96 yaşındaki Kral adına duran bir grup kraliyet mensubu arasındaydı. Cambridge’de)

Bir kızın annesi, mavi gözlerinin etrafında dönen bir eyeliner izi ve kirpiklerine hacim katan rimel ile göz alıcı bir makyaj yaptı.

Görünümü sağlıklı dozda bronzlaştırıcı ve pembe rujla tamamladı.

Elbisesi “sade ve kabarık şifon” ile internette “kırklı” olarak tanımlandı.

Sonra “hassas papyonlar ve kullanışlı slip ceplerle tamamlandı”.

Göz alıcı makyajı, mavi gözlerinin etrafında dönen bir eyeliner izi ve kirpiklerine hacim katan maskarası olan bir kız bebek annesiydi.

Göz alıcı makyajı, mavi gözlerinin etrafında dönen bir eyeliner izi ve kirpiklerine hacim katan maskarası olan bir kız bebek annesiydi.

Cambridge Düşesi, geçen yıl Hold Still projesinde çalışanlara teşekkür etmek için bir etkinliğe ev sahipliği yaparken daha önce markanın modaya uygun, imza niteliğindeki beyaz 400 sterlinlik ısmarlama elbisesini giymişti.

Bu arada, bu yılın başlarında Karayipleri ziyaret ederken etiketten nane yeşili bir elbise giydi.

Covid-19 pandemisi nedeniyle iptal edilen bahçe partileri 2019 yılından bu yana ilk kez düzenleniyor.

Çoğu zaman bahçe partilerinde düzenli olarak yer alan Beatrice, Mayıs 2019’da kız kardeşi Prenses Eugenie ile birlikte bir partiye katıldı.

Buckingham Sarayı, geçen ay Kraliçe’nin yıllık etkinliklere katılmayacağını belirten bir açıklama yaptı, ancak bir açıklama yapmadı.

Bu arada kraliyet, bugünkü gezi için modaya uygun elbiseyi büyük siyah beyaz ekoseli bir kafa bandıyla eşleştirdi.

Bu arada kraliyet, bugünkü gezi için modaya uygun elbiseyi büyük siyah beyaz ekoseli bir kafa bandıyla eşleştirdi.

Kraliyet uzmanı Angela Levine, devamsızlık hakkında şunları söyledi: “Kraliçenin bahçe partilerine katılmaması iyi bir karar çünkü birçok durum olacak. Ne ayıp ama.

1860’larda Kraliçe Victoria tarafından başlatılan yıllık Buckingham Sarayı bahçe partileri, kamu hizmetini tanımanın ve ödüllendirmenin ve hayatın her kesiminden insanları bir askeri bando seslerine kadar çimenlerde çay keyfi yaparken görmenin bir yoludur.

READ  AEW'de CM Punk'ın kulis arkasında onu sevmeyenler için bir mesajı var.

Kraliçe her yıl 30.000 kişiyi partilere davet ediyor. Her bahçe partisinde yaklaşık 27.000 bardak çay, 20.000 sandviç ve 20.000 dilim kek tüketilir.

Bu vesileyle, erkeklerin sabahlık veya şezlong giymeleri gerekirken, kadınların “günlük elbise, genellikle şapka veya elbiseler” giymeleri istenir.

Mayıs ayında Buckingham Sarayı’nda üç bahçe partisi düzenlendi, ardından Ağustos ayında Holyrood House’da bir parti düzenlendi.