Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Priyanka Chopra, romantik bir Turks ve Caicos tatiline gizlice göz atıyor

Turks ve Caicos Adaları, aktris Priyanka Chopra’nın kocası Amerikalı şarkıcı Nick Jonas ile romantik tatilinden bir görüntü paylaşmasıyla ünlüler için popüler bir tatil yeri olmaya devam ediyor.

Chopra, 26 Haziran’da 80,1 milyon Instagram takipçisiyle, lüks tatil köyü COMO Parrot Cay’da kaldıkları Turks ve Caicos gezisinden bir fotoğraf dökümü paylaştı.

Fotoğrafları şu başlıkla yayınladı: “💋❤️🙏🏽 @Nick Jonas
#ada kızı #foto dökümü

Fotoğraflar Chopra’nın TCI’nin mavi sularında uzandığını, sahilde yürüdüğünü ve bir yatakta huzur içinde dinlendiğini gösteriyor.

Diğer fotoğraflarda Chopra ve Jonas bir teknede, havuz kenarında mum ışığında dinlenirken ve kumsalda birbirlerini severek vakit geçiriyorlar.

39 yaşındaki Chopra ve 29 yaşındaki Jonas, 2018’de yeniden evlendiler ve kız bebeklerini Ocak 2022’de taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladılar.

Chopra, Hindistan’ın en yüksek ücretli aktrislerinden biridir ve aynı zamanda bir şarkıcı, yapımcı, model ve girişimcidir. 2000 yılında Miss World unvanını kazandı.

Jonas, en çok ağabeyleriyle birlikte söylediği bir grup olan Jonas Brothers’tan biri olarak bilinir. Aynı zamanda söz yazarı ve oyuncudur.

Turks ve Caicos tatillerinden fotoğraflar Instagram’da 2,5 milyondan fazla beğeni aldı.

READ  Albaraka Türk Katılım Bankası: 13.01.2022 Albaraka'da dijital kanallardan jetonlu TL katılma hesabı!