Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Priyanka Chopra, Rosie O’Donnell’in özrüne TikTok’tan yanıt verdi

Priyanka Chopra, Rosie O'Donnell'in özrüne TikTok'tan yanıt verdi

Priyanka Chopra ve kocası.
Fotoğraf: BFC için Lia Toby/BFC/Getty Images

Rosie O’Donnell kim olduğunu bilmiyor Priyanka Chopra O öyle. Evet, Bollywood’a taşınan önde gelen Bollywood oyuncusu Priyanka Chopra dünya hollywood filmleri Gibi diriliş matrisi Ve Beyaz kaplan. o da Jonas’ın eşlerinin bir üyesien genç JoBro ile evli Nick Jonas. Instagram’da 74 milyondan fazla takipçisi olanÇoğu insan onun kim olduğunu biliyor. Nobu Restaurant’ta aralarındaki garip etkileşimi belgelemek için iki tuhaf Tik Tok yöntemi yaratan Rosie O’Donnell dışında hepsi.

Sahneyi ayarlamak: Rosie O’Donnell, Nick Jonas ve karısı Priyanka Chopra’yı Malibu’daki Nobu’da selamlıyor. O’Donnell Chopra’ya babasının hayranı olduğunu söyler ve bu da Chopra’nın kafasını karıştırır. Chopra daha sonra ona “Babam kim?” diye sordu. O’Donnell, “Deepak Chopra” yanıtını verdi. AKA, alternatif tıbbın yazarıdır ve Chopra’nın babası değildir. Chopra daha sonra ona Chopra’nın çok yaygın bir aile adı olduğunu söyledi. Bu tür etkileşimler genellikle kimsenin duyamayacağı bir yere gömülür, ancak O’Donnell daha büyük bir izleyici kitlesinin önünde birkaç kez kendini utandırmaya karar verdi. O’Donnell utanç verici anın hikayesini anlatıyor tik tok, Chopra’dan “Chopra’nın karısı” olarak bahseder ve hikayenin adını bilmez. Yorumcular, etkileşimden sonra bile Priyanka Chopra’nın adını bilmemenin saygısızlık olduğunu söylemekte gecikmediler.

Ertesi gün, O’Donnell gitti tik tok Adını bilmediğim için bir kez daha özür dilemek. “Görünüşe göre çok ünlü ve daha ünlü bir aktris. [Nick Jonas]O’Donnell, “İnsanlar, ‘Bu yüzden ilk başta ona garip göründüğüne eminim’ diyordu” dedi. Ancak, O’Donnell tarafından sunulan tek özürün çevrimiçi olduğu anlaşılıyor. Priyanka, Instagram hikayesine bir yanıt gönderdi.

“Herkesin kim olduğumu veya bu konuda işimi bileceğini düşünerek kendimi asla ciddiye almadım. Ancak çok utanç verici bir özel karşılaşma için halka açık bir özür dilemek istersem, en iyisi adımı google’da aramak en iyisi. Bunu yapmadan, hatta doğrudan İletişim kurmayı denemeden önce,” diye yazdı Chopra. “Hepimiz eşsiz kişiliğimize saygı duyulmayı ve samimi bir özürle özellikle ‘biri’ veya ‘eş’ olarak anılmamayı hak ediyoruz.” Açıklamayı, soyadı hakkında son bir düşünceyle sonlandırdı. “Not- Daha önce de söylediğim gibi, tüm Chopra karakterleri büyük Deepak ile ilgili değildir, tıpkı tüm Smith’lerin efsanevi Will Smith ile ilişkili olmadığı gibi.” Belki Rosie kardeşiyle konuşabilir. Chris O’Donnell Tik Tok yerine onun hakkında.

READ  Yıldız rolü geri çevirmek zorunda kaldı