Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Priyanka Chopra’nın Roma’da Nick Jonas’ın kalbini tutarken çekilmiş fotoğrafları

Priyanka Chopra’nın Roma’da Nick Jonas’ın kalbini tutarken çekilmiş fotoğrafları

Roma’da Priyanka Chopra. (incelik: Priyanka Chopra)

Yeni Delhi:

Priyanka Chopra, Bulgari Oteli’nin açılışına katılmak üzere İtalya’nın Roma kentindeydi. Markanın küresel elçisi olan oyuncu, Giambattista Valli Haute Couture N20 imzalı krep ipek bir elbise seçti. Volanlı kollarda kabarık tüyler. Priyanka, görünümü tamamlamak için Bulgari’den 600 karatlık bir zümrüt kolye ekledi. Priyanka, albümü Instagram’da paylaşarak, “Roma’da Bulgari Otellerinin açılışını yapan Bulgari ailemi tebrik ederim.” yazdı. İlk yorumlardan biri Priyanka’nın kocası Nick Jonas’tan geldi. Kırmızı bir kalp emojisi bıraktı. Bulgari, “Bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz” yazdı. Jessica Alba, Priyanka’nın o akşamki görünüşünü “çarpıcı” buldu. Bulgari’nin Kreatif Direktörü Lucia Silvestri, gönderi için kırmızı kalpler ekledi. Tasarımcı Farah Khan Ali, kalp emojisiyle “Harikasın” yazdı. Oyuncu Kushal Tandon da aynı şeyi yaptı.

İşte resimler. Bir göz at:

Bundan önce Priyank Chopra, Beyoncé’nin konseri için Londra’daydı. Ona annesi Madhu Chopra ve arkadaşı Tamanna Dutt katıldı. Priyanka ayrıca Instagram’da kapsamlı bir not yazdı. Priyanka, unutulmaz gece için kocası Nick Jonas’a teşekkür etti ve “Bunu hayal ediyorum, çok çalışıyorum. Sahibi olana kadar öğütüyorum, nefret edenlere çeviriyorum – Beyoncé. Kahretsin! Ne kadın ve ne” Bir gece. Ana kızlarım Tamanna ve Madhu Chopra ile.” Sonunda Anisha T Gibbs’i görebildiğiniz için çok mutluyum. Blue Ivy harika bir dansçıydı, yanıyoruz. Muhteşem konukseverlikleri için JayZ ve Kraliçe Beyoncé’ye teşekkür ederiz. Teşekkürler, Nick Jonas, en unutulmaz gece için! Seni seviyorum bebeğim.”

Priyanka Chopra kısa süre önce Amazon Prime Video şovunda görüldü kale. Russo Brothers serisi tüm doğru sesleri üretti. Priyanka’nın Nadia Sinh rolündeki performansı hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından çok beğenildi. Şovda ayrıca başrollerde Richard Madden ve Stanley Tucci yer alıyor.

READ  Blackness, korku filmi klişelerini nasıl alt üst ediyor?

Priyanka Chopra’da da var JLo implant Dizide Alia Bhatt ve Katrina Kaif ile.