Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Speedy” ile zorlu bir savaşta canavarların yükselişi – Son tarih

“Speedy” ile zorlu bir savaşta canavarların yükselişi – Son tarih

Cuma öğleden sonra: Paramount / Skydance / Hasbro Transformers: Canavarların Yükselişi Cuma günü kolayca kazanacak 25 milyon dolar Sony Pictures Animation’dan daha fazlası Örümcek Adam: Örümcek Ayetinde ikinci cuma 16,5 milyon dolar. Ama bu noktada hafta sonu geçtiğine göre, neredeyse ikisinin de arama zamanı geldi. 58 milyon dolar.

sırasında Canavarlar Yükseliyor Şu anda 3.678 oyunda PLF ve Imax’a sahip ve Cumartesi günlerinin ne kadar büyük olacağı sorusu ikisi arasında kalıyor. Bazı rakipler bunun üzerine bahis oynuyor örümcek ayeti Cumartesi günü, Cuma gününe göre %50 artabilir. Canavarlar Yükseliyor Cuma günkü 8,8 milyon $’ı aşan kombine önizlemelerinin üçte birini sulandırıyor. Her şey işletmenin büyüklüğüne bağlıdır örümcek ayeti ulaşmak Canavarlar Yükseliyor satış öncesi. Rotten Tomatoes seyircisi anladı Canavarlar Yükseliyor %88’dir, bu da yaban arısı (%74) ve çok daha üstün Transformers: Son Şövalye (%43).

Hafta sonu 58 milyon dolar alacak örümcek ayeti Pazar gününe kadar on günlük 228,5 milyon dolarlık dönem için. Cumartesi günü, Sony Animation’ın adı ilk 2018 filminden daha uzun yaşayacak, Örümcek Ayetine Örümcek Adam (190,2 milyon dolar) şaşırtıcı bir dokuz günde.

Disney’in üçüncü hafta sonu için sektör tahminleri küçük Denizkızı Üçüncü sırada, Cuma günkü 6,8 milyon $’dan % -41, % -42 sonra 24 milyon $ ve Pazar günkü 230 milyon $ ile yalnızca % 1’in ardından genel bir toplam yer alıyor. Alaaddin aynı zamanda ; Animasyon filminin bu Disney canlı aksiyon uzun metrajlı versiyonu ABD’deki gösterimini 355,5 milyon dolar ile tamamladı.

Soldan: Arci (Ses: Lisa Koshy), WheelJack (Ses: Cristo Fernandez),

Temel

Cuma sabahı: Transformers: Canavarların Yükselişi Sonuç 8,8 milyon dolar 3.100’DEN FAZLA LOKASYONDAN ÖNİZLEMELERDE – Bu, bu akşam Çarşamba günü saat 19:00’da hayranlar için bir etkinlikten ve Perşembe günü saat 15:00’te başlayan ön izlemelerden. No Profits Çarşamba, Paramount/Skydance/Hasbro devam filmi 7,6 milyon dolar.

ve son kompozisyon X hızlıÖnizlemeler 7,6 milyon dolardı, ilk Cuma günü 28 milyon dolar ve geçen ay açılış hafta sonu 67 milyon dolar oldu.

Tartışma şu ki Canavarlar Yükseliyor veya Sony Animation’ın Örümcek Adam: Örümcek Ayetinde İkinci haftasonunda bir numara oldu. Her ikisi de 50 milyon doları hedefliyor. Amy Pascal-Avi Arad-Chris Miller-Phil Lord-Christina Steinberg Perşembe günü tahmini 10.1 milyon $’ı 4.313 $’dan aldı ve ilk haftasını 170.5 milyon $ ile kapattı. Japon animesi içermeyen Hollywood filmleri arasında, Örümcek Adam: Örümcek Ayetinde Comscore başına 140 dakika ile en uzun soluklu animasyon filmi rekorunu elinde tutuyor. inanılmaz 2 118 dakikada (hibritlerle değil, tamamen animasyon filmlerle karşılaştırıldığında).

İzleme üç hafta önce sıcaktı Canavarlar Yükseliyor 70 milyon dolara yakın, ancak o zamandan beri soğudu. Paramount, burada seriyi daha sağlam bir insan hikayesi ve Transformers hayvanının tanıtımıyla yeniden başlatmaya çalıştı. Ayrıca, bu Hasbro franchise’ı başarabilirse, havalı, cüretkar bir uçurum var.

İLGİLİ: Transformers: Canavarların Yükselişi Fragman Fragmanı: Autobotlar ve Nihai Autobotlar Dünyayı Kurtarmak İçin Mücadelede Birleşiyor

Serideki bir önceki film, Transformers: Son Şövalye2017’de Çarşamba günleri açıldı ve 5,5 milyon dolar hasılat elde ettikten sonra, üç günde 44,6 milyon dolar, beş günde 68,4 milyon dolar olan bir haftasonunda ilk gününde 15,6 milyon dolar kazandı. Canavarlar Yükseliyor Takımyıldızların sayısının önizlemesi, transformatörler yan film yaban arısı2018’de Noel’den önceki hafta sonu piyasaya sürülen; Bu resim, Perşembe gecesi ve bir fan gizlice dahil olmak üzere 2.85 milyon dolar hasılat yaptı. yaban arısı Üç gün boyunca 21,6 milyon dolara açıldı.

Canavarlar Yükseliyor, 195 milyon dolarlık net maliyetle Skydance tarafından ortaklaşa finanse edildi. 100 milyon dolar olması beklenen denizaşırı bu uzun metrajlı seri ile buradaki satın almanın yarısı, kılık değiştirmiş botları sevdikleri Çin’den geliyor.

1 Mayıs – 4 Haziran arasındaki yaz gişe hasılatı 1 milyar dolar getirdi. örümcek ayeti Aynı zamanda 2022’nin (925,1 milyon $) %8 ilerisinde, ancak 2022 yazının %19 gerisinde. yenilmezler: oyunsonu, 2019, o sırada 1,24 milyar dolardı.

Perşembe gününün geri kalanı şöyleydi:

disney küçük Denizkızı bir hareket 4 milyon dolar ile örümcek ayetiPerşembe günü 10.1 milyon dolar. Küçük denizkızı, 4.320 sinemada rezerve edildi ve ikinci haftayı 59,5 milyon dolar ve toplam toplam 205,1 milyon dolar.

Yirminci Yüzyıl Stüdyoları / Disney öcü 3205 sinemada yaptı 1,2 milyon dolar Perşembe -1% ilk hafta için 17,7 milyon dolar.

Disney beşinci hafta Galaksinin Koruyucuları: Cilt. 3 2902 sinemada yaptı 15,7 milyon dolar sonraki 1,1 milyon dolar Perşembe, Çarşamba’ya göre -%6, toplamda 328.6 milyon dolar.

evrensel X hızlı Sonuç 816 bin dolar Perşembe, Çarşamba’dan % -11, yılın üçüncü haftası için 13,7 milyon dolar ve toplam koşu 138,9 milyon dolar.

READ  Çok Aptal Olduğu İçin Aşk ve Gök Gürültüsü - Çeşitlilik