Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pro Apex Legends oyuncusu, 2 milyon dolarlık bir turnuvada çevrimdışı bir rakibi öldürmemeyi seçti

Pro Apex Legends oyuncusu, 2 milyon dolarlık bir turnuvada çevrimdışı bir rakibi öldürmemeyi seçti

Apex Legends profesyonel bir oyuncudur Philip “ImperialHal” Dosen Apex Legends Global Series 2022 turnuvasında 2 milyon doları olmasına rağmen ayrı bir rakibi öldürmemeyi tercih ettiği için önemli bir iz bıraktı.

Bahsettiğim gibi Eurogamer, ImperialHal uzakta yalnız bir oyuncu gördü ve hareket etmediğini ve muhtemelen bağlı olmadığını fark ettiğinde, TSM takım arkadaşlarına onu vurmamalarını söyledi.

ImperialHal, “Onu vurma. Vurma kardeşim! Düştü,” dedi. “Yüzde 100’e ya da kazaya ya da başka bir şeye mal oldu. Onlara ateş etmeyin – bu SCARZ.”

Nazik tavrı ve iyi sportmenliği farkedilmeden gitmedi ve taraftarlar ve rakipler, teknik sorunlarla uğraşan oyuncuyu serbest bırakma kararını övdü. ImperialHal, yorumlara “Bu, herhangi bir oyuncunun burada bu sorunlarla yapabileceği en az şey” diyerek yanıt verdi.

Her şey sonunda işe yaradı çünkü hem TSM hem de Scarz günün sıcağına girmeyi başardı ve onları adil ve adil bir karşılaşmada görebilecekleri başka bir gün savaşmak için yaşadı.

Daha fazla Apex Legends için, Battle Royale’in hareket halindeyken nasıl sallandığını görmek için Sezon 13’teki tüm büyük değişikliklere ve Apex Legends Mobile incelememize göz atın.

Bizim için bir ipucunuz var mı? Potansiyel bir hikayeyi tartışmak ister misiniz? Lütfen adresine bir e-posta gönderin haber ipuçları@ign.com.

Adam Pankhurst, IGN için bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz Tweet yerleştirme ve üzerinde Seğirme.

READ  Çin'de sanal çalışanlar artıyor, Amerikalılar endişelenmeli mi?