Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PS5, Xbox konsolları, DualSense kumandaları, TV’ler, AirPod’lar ve daha fazlasında en iyi Black Friday fırsatları

PS5, Xbox konsolları, DualSense kumandaları, TV’ler, AirPod’lar ve daha fazlasında en iyi Black Friday fırsatları

8 Kasım Çarşamba gününün en iyi günlük fırsatları her iki Xbox Serisini de içeriyor. Elit Işın Kılıçları ve UCS Razor Crest, Death Star Hendek Koşusu dioraması ve daha fazlası gibi LEGO Star Wars setleri.

Yalnızca bugüne kadar uzatıldı: Walmart+ Üyeliğinde %50 indirim

Bir yıllık Walmart+ üyeliğinin maliyeti normalde 98 ABD dolarıdır, ancak bugün yalnızca 49 ABD dolarına, yani %50 indirime sahip olabilirsiniz. W+ üyeleri, doğrudan Walmart tarafından gönderilen çoğu üründe ücretsiz, minimum gönderim ücreti ve Paramount+ akış hizmetine ücretsiz abonelik alacak. Diğer bazı avantajlar arasında ücretsiz mağaza teslimatı ve kapıdan sorunsuz teslim alma yer alır. Walmart Black Friday anlaşmaları çoktan başladı, dolayısıyla avantajlarınızdan hemen yararlanabilirsiniz.

Xbox Serisinde 50$ indirim

Xbox Serisi

Dell şu anda şunları sunuyor: Xbox Serisi Oyun konsolu yalnızca 449,99$. Bu aslında 500 $’lık MSRP’den 50 $ indirim anlamına geliyor, ancak hepsi bu değil. Ayrıca 75 dolarlık bir Dell promosyon hediye kartı da alacaksınız. Bu Xbox Serisi için şimdiye kadarki en iyi anlaşma Bu, tam yıl Microsoft garantisine sahip yepyeni bir konsoldur.

Hediye kartını, Xbox’ınız gönderildikten sonra 20 gün içinde e-postayla alacaksınız ve süresi 90 gün sonra dolacak. Oyun bilgisayarları, oyun monitörleri, oyun konsolları ve hatta Xbox oyunları ve aksesuarları da dahil olmak üzere Dell’den neredeyse her şeyi satın almak için hediye kartınızı kullanın.

Sony DualSense denetleyicilerin her biri 49,99 ABD dolarıdır

Sadece bu hafta için Sony, DualSense kontrol cihazlarının fiyatlarını düşürmeye karar verdi. Renge bağlı olarak genellikle 69,99 ABD Doları veya 74,99 ABD Doları olarak fiyatlandırılırlar, ancak bugün her biri 49,99 ABD Doları olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu indirimi Amazon dahil pek çok satıcıda göreceksiniz.

PlayStation DualSense Kablosuz Kumanda - Gece Yarısı Siyahı

PS5

PlayStation DualSense Kablosuz Kumanda – Gece Yarısı siyah

PlayStation DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı – Kamuflaj Gri

PS5

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda – Gri kamuflaj

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda - Galaktik Mor

PS5

PlayStation DualSense Kablosuz Kumanda – Galaxy mor

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda - Yıldız Işığı Mavi

PS5

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda – Starlight mavi

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda - Kozmik Kırmızı

PS5

PlayStation DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı – Kozmik kırmızı

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda - Beyaz

PS5

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda – beyaz

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda - Nova Pembe

PS5

PlayStation Dual Sense Kablosuz Kumanda – Nova Pembe renk

READ  Sonos Era 100 kablosuz hoparlör şimdiye kadarki en ucuz fiyata

PlayStation 5 Spider-Man 2 kumanda paketi 499,99 dolara

PS5 Disk Sürümü Spider-Man 2 Konsol Paketi

Amazon, Kara Cuma ve tatil sezonu için tam zamanında, yeni Spider-Man 2 oyunuyla birlikte verilen PS5 Disc Edition konsolunu yalnızca 499,99 $ karşılığında sunuyor. Normalde 559,99 dolara satılıyor, oyunu ve kontrol cihazlarını ayrı ayrı satın alıyorsanız daha da fazla.

Hisense 4K Roku Smart TV 75 inç yalnızca 398 dolara

75" Hisense R6 4K Roku Akıllı TV

398 dolara 75 inç TV gerçek bir Kara Cuma fırsatıdır. Kara Cuma’da bu fırsattan daha ucuz bir 75 inç TV bulursanız, TV’nin kendisi muhtemelen bundan çok daha kötü olacaktır. Hisense R6 TV, yerel 120Hz yenileme hızı, HDMI 2.1 veya süslü OLED gibi pek çok üstün özelliğe sahip değildir, ancak yine de çok düşük bir fiyata mükemmel görüntü kalitesi sunan sağlam bir TV’dir. Walmart ayrıca herkese ücretsiz gönderim sunuyor.

Apple AirPods (2. nesil) 69 ABD doları

Apple AirPods (2. nesil)

iPhone’unuzla sorunsuz bir şekilde çalışan bir çift Apple AirPod arıyorsanız ancak çok fazla para harcamak istemiyorsanız ve aktif gürültü engellemeye ihtiyaç duymuyorsanız, bunlar şimdiye kadar bulabileceğiniz en iyi tekliftir. İkinci nesil Apple AirPods kablosuz kulaklıkların fiyatı genellikle 129 ABD dolarıdır ve bunların 99,99 ABD doları kadar düşük bir fiyatla satıldığını gördük, ancak bugün Walmart’ta yalnızca 69 ABD doları fiyatla satılıyor.

Sony Bravia XR A90J 4K OLED Akıllı TV 65 inç, 1.398 Dolar

65" Sony A90J 4K OLED Oyun TV'si

Walmart’ın erken Kara Cuma indirimi etkinliğinin bir parçası olarak Walmart, 65 inçlik Sony Bravia XR A90J Bu 4K OLED Smart TV’nin fiyatı yalnızca 1.398,00 ABD dolarıdır. Bu, Sony’nin 2021 yılının en yeni televizyonuydu. A90J daha eski bir model olmasına rağmen zamanının en iyi televizyonlarından biriydi. Hala satın alabileceğiniz en iyi OLED TV’lerden biri. Mevcut nesilden daha iyi bir 65 inç Sony TV elde etmek için A95K’ya çok para harcamanız gerekecek, bu da yüzlerce daha pahalıya mal oluyor.

TCL Alto 5+ 2.1 kanal Soundbar 49$’a

TCL Alto 5+ 2.1 Kanallı Kablosuz Subwoofer'lı Sound Bar

Walmart, TCL Alto 5+ soundbar’ı yalnızca 49 dolara sunuyor. Bu 32 inçlik hoparlör paketi, alçak sesin üstesinden gelmeye yardımcı olmak için ayrı bir kablosuz subwoofer içerir. Bu, herhangi bir yerleşik TV hoparlöründen çok daha iyi ses çıkaracaktır. HDMI ARC, optik ve AUX girişlerinin yanı sıra kablosuz akış için Bluetooth’a sahiptir.

Hasbro Star Wars The Black Series Darth Vader ve Luke Skywalker Force FX Elite Metal Hell Light Up Swords’da %41 indirim

Amazon, seçtiğiniz Star Wars The Black Series Darth Vader veya Luke Skywalker Force FX Elite Elektronik Işın Kılıçlarını yalnızca 164,99 $ karşılığında sunuyor. Bu, 280 dolarlık orijinal MSRP’den %41 indirim anlamına geliyor. Bunlar, Star Wars evrenindeki en ikonik ışın kılıçlarından ikisidir ve daha yüksek siyah versiyon çeşitleri neredeyse hiçbir zaman indirime girmez. Darth Vader’ın ışın kılıcı kırmızı renkte parlıyor ve özellikle son Star Wars: Obi-Wan Kenobi TV dizisinde görülen pervaneye göre modellendi. Luke Skywalker’ın ışın kılıcı yeşil renkte parlıyor ve Star Wars: Return of the Jedi to The Mandalorian ve The Book of Boba Fett filmlerindeki çok sayıda Star Wars filmi ve TV şovunda görülen bir pervaneden esinlenilerek modellendi. Bu son derece ayrıntılı 1:1 Hasbro replikaları, sağlam bir metal sapa, orijinal (resmi lisanslı) ses efektlerine, pürüzsüz aşamalı efektlere sahip LED aydınlatmaya, çıkarılabilir bir kyber kristaline ve tüm bunları gösteren bir ekrana sahiptir.

LEGO UCS Star Wars The Razor Crest 75331’de %20 indirim

LEGO Star Wars UCS Jilet Arması 75331

Bugün Amazon sunuyor LEGO UCS Yıldız Savaşları Razor’un Arması 75331 Yalnızca 479,99$ karşılığında. Bu, 600$’lık orijinal MSRP’den %20 indirimi ve bu set için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyatı temsil ediyor. Kara Cuma’da da aynı fiyatı görmeyi bekliyoruz (tabii henüz tükenmediyse) ama şükürler olsun ki daha erken satışa sunuldu. Razor Crest 75331, bir UCS veya Ultimate Collector Serisi kitidir. 6.187 parçadan oluşuyor ve bu da onu tuğla sayısı açısından üçüncü en büyük Star Wars seti yapıyor. Ortaya çıkan yapı, 20 inç uzunluğunda, 29 inç genişliğinde ve 10 inç yüksekliğinde etkileyici derecede büyüktü. LEGO’ya göre LEGO Ultimate Collector Serisi, koleksiyonluk LEGO setlerinin mutlak en iyilerini temsil ediyor. Yetişkin koleksiyoncular düşünülerek özel olarak tasarlanmış, bulunması zor, özel, etkileyici büyüklükte LEGO setleri içerir.

LEGO Star Wars Diorama setlerinde %35 indirim (Star Wars Death Star Trench Run 75329 veya Dagobah Jedi Training 75330)

LEGO Star Wars Ölüm Yıldızı Siper Koşusu Diorama
LEGO Star Wars Dagobah Jedi eğitim dioraması

İşte LEGO tuğlalarını kullanarak Star Wars’un en ikonik iki sahnesini yeniden yaratma şansınız. Amazon’un üç orijinal LEGO Star Wars diorama setinden ikisinde büyük indirimleri var. Ölüm Yıldızı Trench Run 75329 şu anda yalnızca 45,99 dolar, bu da 70 dolarlık orijinal MSRP’den %35 indirim. Dagobah Jedi Training 75330’un fiyatı 57,59 ABD Dolarıdır; bu, 90 ABD Doları tutarındaki orijinal MSRP’den %36 indirim anlamına gelir. Dagobah Jedi Eğitim Diorama’sı, 665 parçalık Trench Run setine kıyasla 1.000 parçalık daha büyük bir set olduğundan daha pahalıdır.

READ  Yeni AirPods Pro, fitness özellikleri, hızlı USB-C şarjı kazanabilir

SanDisk Ultra 1 TB Mikro SDXC Kart, 69,99 Dolar

SanDisk Ultra MicroSDXC Kart 1 TB

Nintendo Switch’le uyumlu

SanDisk Ultra 1 TB Mikro SDXC Kart

Walmart, Kara Cuma indirim etkinliğinin bir parçası olarak bir teklif sunuyor SanDisk Ultra U1 A1 Mikro SDXC 1TB Kart sadece 69,99$. SanDisk, Nintendo Switch kartlarının tek resmi üreticisi olduğundan, Micro SDXC kartlarını kabul eden diğer tüm cihazlarla çalışsa da Switch konsoluyla uyumluluk büyük ölçüde garanti edilir. Buna Steam Deck, ASUS ROG Ally, GoPro’lar, kameralar ve daha fazlası dahildir.

Alienware AW3423DWF QD OLED 34 inç Oyun Monitörü

Alienware AW3423DWF 34" Kavisli QD-OLED oyun monitörü 3440 x 1400, 0,1 ms, 165 Hz

Alienware AW3423DWF 34 inç 3440×1400 Kavisli 0,1 ms 165 Hz QD-OLED Oyun Monitörü ekran

Dell’in Erken Kara Cuma indiriminin bir parçası olarak Dell şunları sunuyor: Alienware AW3423DWF Sadece 799,99 $ karşılığında 34 inç QD-OLED oyun monitörü. Bu, MSRP’den 200 dolar daha az. Bu, şurada bulunan panelin aynısıdır Samsung Odyssey G8 Bu 34 inç QD OLED oyun monitörü şu anda ek 100 $ karşılığında satışta. Alienware AW3423DWF, Dell’in sattığı iki QD OLED oyun monitöründen biridir. Bu 34 inç monitör, 1 ms tepki süresi ve 165 Hz yenileme hızıyla 3440 x 1440 WQHD çözünürlüğe sahiptir. A kullanılır Samsung Quantum Dot OLED paneli. Quantum dot veya “QD” OLED paneller, OLED ekranların bilinen renk doğruluğunu, aralığını ve geniş görüntüleme açılarını kaybetmeden geleneksel OLED panellerden daha parlaktır. AW3423DWF, %99,3 DCI-P3 renk gamına sahiptir ve fabrikada 2’den az Delta E ile kalibre edilmiştir. HDR True Black 400 sertifikasına sahiptir ve 1.000 nit’e kadar en yüksek parlaklık özelliğine sahiptir.

2021 Apple iPad 10,2 inç 64 GB fiyatı 249 Dolar

Amazon’un 2021 için yeni bir markası var elma iPad’i Wi-Fi ve 64 GB’a sahip 10,2 inçlik tablet yalnızca 249 ABD dolarına. Bu iPad normalde 329 dolara satılıyor, yani yaklaşık %25 tasarruf ediyorsunuz. Bu, bir iPad için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyattır ve halihazırda bir iPad için alabileceğiniz en ucuz fiyattır. Birimler yepyeni ve 1 yıllık Apple garantisiyle geliyor.