Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Quaid Türk, Dijital Finans Öncü Ödülleri’nde “En İşbirlikçi Banka” Seçildi

Quaid Türk, Dijital Finans Öncü Ödülleri’nde “En İşbirlikçi Banka” Seçildi

Türkiye’nin lider katılımcı bankası Kuveyt Türk, KPMG Türkiye ve FINTR tarafından düzenlenen “Dijital Finans Öncüsü” ödüllerinde “En İşbirlikçi Banka” seçildi. Banka, 2017 yılında kurduğu API Market platformu aracılığıyla 366 API aracılığıyla 70’in üzerinde iş ortağıyla iş birliği yapmıştır.

Kuveyt TürküTürkiye’nin önde gelen katılım bankalarından biri, düzenlediği “Dijital Finans Öncüleri” ödüllerinde “En İşbirlikçi Banka” seçildi. KPMG Türkiye Ve FİNTR. Banka, dolayısıyla API Pazarı 2017 yılında kurulan platform, 366 API aracılığıyla 70’ten fazla iş ortağıyla iş birliği yaptı.

Kuveyt TürküKoleksiyonuna bir ödül daha ekleyen , Türk bankacılık sektöründeki liderliğini bir kez daha kanıtladı. KPMG Türkiye Ve Finansal İnovasyon ve Teknoloji Derneği (FINTR) “KPMG & FINTR Dijital Finansın Öncüleri” ödül töreni ortak düzenlendi İstanbul. Etkinlik, Türkiye’nin küresel FinTech arenasındaki rolünü tanıtmayı amaçlıyor. “KPMG & FINTR Dijital Finans Öncüleri” ödülleri, Türk finans sektöründe inovasyonu teşvik eden ve sektörün dijital dönüşümüne liderlik eden bankaları ve FinTech şirketlerini ödüllendiriyor.

Ödül töreninde, Kuveyt Türkü Açık Bankacılık ve Hizmet Bankacılığı alanındaki vizyonu nedeniyle “En İşbirliği Yapan Banka” ödülüne layık görüldü. API Pazar Platformu 2017 yılından bu yana finansal ekosisteme verilmektedir. Dr. Selim Destan, Kuveyt TürküÖdülünü almak üzere düzenlenen törene Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Müdürü katıldı.

Aslan DemirGenel Müdür Yardımcısı stratejiden sorumludur Kuveyt TürküÖdüle ilişkin şunları söyledi: “Müşteri odaklı yaklaşımımız, inovasyon girişimlerimiz ve dijital dönüşüme yönelik girişimlerimiz sektördeki lider konumumuzu sürdürdü. 2017 yılından bu yana faaliyet gösteriyoruz. API Pazarı Bu platform bizi açık bankacılık sektöründe en iyi hizmeti veren lider bankalardan biri haline getirdi. Bugüne kadar 3.000’den fazla geliştirici kaydoldu Kuveyt Türk API Pazarı. 366, API’ler aracılığıyla kullanılabilir API Pazarı70’den fazla firmayla partnerlik yaptık. Ayrıca teknoloji ve trend analizi sağlayan ortaklarla da işbirliği yapıyoruz. En iyi ve en kapsamlı içeriğe sahip finans kuruluşlarından biriyiz API Pazarı İşlevsellik ve geliştirici deneyimine dayanmaktadır. Açık bankacılıkta kilometre taşları atmaya ve yeni işbirliklerine imza atmaya devam edeceğiz.”

Kuveyt Türkü Açık Bankacılık bunu yaparak çevreye olan katkısını geliştirmeye devam ediyor API Pazarı 2017 yılında kuruldu. 366 API’ler, Kuveyt Türk API Pazarı Öne çıkanlar INNOPAY Açık Banka Takibi 2023Operasyonel gelişmişliği ve deneyimi nedeniyle Türkiye’nin “Yetkinlik Ustası” olarak sınıflandırılan tek finans kuruluşudur. Bunlara ek olarak, Kuveyt Türkü Uluslararası saygın bir finans yayını tarafından “En İyi Açık Bankacılık API’leri” kategorisinde Türkiye’nin En İyi Bankası seçildi. Küresel Finans “Dünyanın En İyi Dijital Bankaları 2023” ödüllerinde.

Bu tanıma şunu yansıtır: Kuveyt TürküBankacılık sektöründe yenilikçiliğe ve işbirliğine olan bağlılık, gelişmiş dijital çözümleri entegre etme ve işbirlikçi bir finansal ortamı teşvik etme konusundaki liderliğini vurgulamaktadır.

READ  MS Dhoni'nin Genç Türkleri T20 Kriket Dünya Şampiyonu oldu