Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Simone Biles Turks ve Caicos’ta renkli bir bikini giydi

Simone Biles, çarşamba günü dalgaların önünde rengarenk bikinisiyle poz vererek güzel Turks ve Caicos sahil şeridini paraya koşturdu. Jimnastikçinin güneşte bir gezinti için en sevdiği kıyafet, hasır bir siperlik ve sahte boyunlu bir üst ile eşleştirilmiş, duvar tarzı yüksek belli bir mayoydu.

Neredeyse bulutsuz mavi gökyüzü, su dalgaları ve toz kumdan oluşan bir fon ile Biles, dikkatimizi doğrudan sanatsal topluluğuna çeken güçlü bir poz vermeyi başarıyor. Karmaşık tasarıma daha yakından bakıldığında, canlı turuncu ve kırmızı bir arka plana karşı gök mavisi, mavi ve siyah fırça darbeleri ortaya çıkıyor. Görünümü damla küpeler, Fransız tırnakları, beyaz bir pedikür ve belin altındaki örgülerle şekillendirdi.

İki gün önce Biles, son tatil durağına 400 milden fazla mesafedeki Bahamalar’da tatil yaparken kesik tanga içinde bir fotoğrafını paylaştı. Ancak çift tonlu tasarım, Biles’in mayo koleksiyonundaki tek göze çarpan parça olmaktan çok uzak.

Mart ayında atlet, nişanlısı Jonathan Owens ile Turks ve Caicos’a tropikal bir tatil yaptı. Yol boyunca Biles, yaz dilek listemize giren çeşitli neon bikiniler, tek parça mayolar ve şık örtüler tasarladı. Temmuz ayı başlarında Owens ile bir çiftin gezisindeyken, lavanta, zümrüt, uçuk pembe ve daha pek çok renkte bir bikini giydiğinden emin oldu.

Biles’in en yeni mayo görünümünün tüm açılarını görün.

READ  Yükselen İslami nefret ve ırkçılık Fransa'daki Türkleri tehdit ediyor: Subsidiary FM