Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Quick 2022’nin Metroid-Heavy Final Night’ı uygulanan oyunlar norm haline gelecek

Quick 2022'nin Metroid-Heavy Final Night'ı uygulanan oyunlar norm haline gelecek

Mario ve Luigi, Games Done Quick 2022'nin en iyi oyunlarından biri olan Super Mario Maker 2'de seviye atlıyor.

bayrak yarışı Süper Mario Yapıcı 2 Bu hafta sonu izlenmesi gereken etkinliklerden biri.
resim: Nintendo

geçen hafta boyunca, Hızlı bir şekilde yürütülen oyunlar Yıllık sprint festivalini düzenledi. Her zaman olduğu gibi, etkinlik harikaydı ve gözenekli delikler de dahil olmak üzere gerçekten şaşırtıcı bazı kahramanlıklarla doluydu. koşarak sonsuz auraaçık dünya kampanyası. Ancak organizatörler, etkinliğin son gecesi olan yarın için bir liste hazırlarken, en iyisini sona saklamış görünüyorlar.

Şu anda on ikinci yılında olan Games Done Quick, dünyanın en iyi hız koşucularından bazılarının süper hızlı performans gösterdiği, genellikle popüler oyunlar aracılığıyla yaratıcı bir şekilde canlı yayınlar yürüttüğü altı ayda bir (bir kez kışın, bir kez yazın) bir etkinliktir. Festival ayrıca hayır kurumları için bağış topluyor; Bu yıl gitmek Sınırsız DoktorlarUluslararası bir insani yardım kuruluşu.

Bu yıl için tamamlanan tüm dersler şu adreste arşivlenir: Yapılan Oyunlar Hızlı YouTube Kanalı. Bununla birlikte, bazı umut verici çalışmalar hala boru hattında. İşte tam program Hafta sonu için (yerel saat diliminize otomatik olarak ayarlanan saatlerle). Bazıları şunlara dikkat edecek:

  • Bağlantı 7 Wii versiyonunda her zindana gireceksiniz. Zelda Efsanesi: Rüzgar Uyanıyorbazılarının (merhaba) “en iyisi” olduğunu söylediği Zelda Oyun,” üç saatten az bir sürede.
  • bu metroid hız koşucusu Kikumançoyo tamamlanacak Metroid korkusu, serideki son oyun, 1 saat 21 dakika. (ilgilenenler için, İşte özet Nasıl korku Hızlı koşucular oyunu 90 dakikadan kısa sürede bitirirler.)
  • Ayrıca metroid küreselcilik, yulaf İki buçuk saat çalışacak “yani %” Kaizo Süper Metroiddeğiştirilmiş versiyonu süper metroid bu da 1994 klasiğini ancak “bu fffffuuuuuuccccckkkkk” olarak tanımlanabilecek hale getiriyor.
  • Shredberg Tüm zorlu karanlık seviyeleri tamamlayacaksınız. süper dostumbu herkesin bildiği zor yan kaydırma platform oyunu, bir saatten biraz fazla bir sürede.
  • Ama belki seçim çerçevesinin üstü bir dosyadır Süper Mario Yapıcı 2 PangaeaPanga, juzcook, CarlSagan42, Aurateur, Shoujo ve TanukiDan’dan bayrak yarışı. Bu her zaman bir patlamadır.

Hepsi bu değil. Sonuç olarak, Pazar günü Games Done Quick bir çift ile sona erecek. yaşlı yüzük koşar: Katalizörler Tüm “yıldönümlerini” veya yüksek rütbeli patronlardan 2 saat içinde tüketilebilir öğeleri kazanacaksınız; Herhangi bir %’lik geleneksel 33 dakikalık sürat koşusunun ardından hip3rsomniac. O yönetecek. üzerinden etkinliği izleyebilirsiniz. Oyunlar Bitti Hızlı ana site veya Twitch’teki kanalı.

READ  Samsung Galaxy S22 Ultra'nız düşme testinde başarısız oldu