Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Radcliffe: Türkler Yolu’nda bir minibüs ve 4 yayanın karıştığı kaza sonrası soruşturma

Radcliffe’de meydana gelen kazada ikisi ağır olmak üzere dört kişi hastaneye kaldırıldı.

Minibüs ile yayaların çarpışması nedeniyle saat 02.00 sıralarında Türkler Yolu’na acil servis çağrıldı.

Polis, 41 ve 54 yaşlarındaki iki kadının ‘hayatı tehdit eden yaralar’ aldığını söyledi.

Yol kapandı ve yeni açıldı.

Polis olay yerinde.

Greater Manchester Polisi sözcüsü şunları söyledi: “15 Mayıs Pazar günü saat 14.15’te polis, Radcliffe’deki Turks Yolu üzerinde ambulans hizmetine katılan bir araç ve dört yayanın karıştığı trafik kazasını bildirmek için çağrıldı.

“Bir erkek ve bir genç kadın hafif yaralı, 41 ve 54 yaşlarında iki kadın hayati tehlike arz eden yaralılar olmak üzere 4 kişi hastaneye kaldırıldı. Şu anda herhangi bir tutuklama yapılmadı.

“Olay hakkında bilgisi olan herkes https://www.gmp.police.uk/ adresindeki canlı sohbet tesisimiz aracılığıyla veya 0161 856 6108 numaralı telefonu arayarak veya 1786-150522 olay notunu alıntılayarak polise başvurabilir. Alternatif olarak, ayrıntılar isimsiz olarak da gönderilebilir. 0800 555 111 numaralı telefondan bağımsız yardım kuruluşu Crimestoppers. ”

Greater Manchester İtfaiye ve Kurtarma Servisi (GMFRS) sözcüsü şunları söyledi: “15 Mayıs 2022 Pazar günü öğleden sonra 2:20’de, Farnworth İtfaiye İstasyonundan iki itfaiye aracı ve Ashton’ın hat altındaki teknik müdahale birimi, Radcliffe, Turks Yolu üzerinde bir trafik kazasına katıldı.

“Olay, bir aracın duvara çarpması sonucu meydana geldi. Yaralılardan 4’ü hastaneye kaldırılmadan önce olay yerinde itfaiye ve ambulans ekipleri tarafından tedavi edildi. İtfaiye ekipleri bir saat on dakika görevde kaldı.

Olay yerine itfaiye de çağrıldı.

READ  Edotech Business Coursera - Kişiler - Randevular'da Sue Turk Genel Müdür Atandı