Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rams, Robert Woods’a çağrı alıyor

Rams, Robert Woods'a çağrı alıyor

abilir Robert Woods Blok ticaretinde olmak mı? ESPN’den Adam Schefter’e göre, Ram’ler alıcı mevcudiyeti hakkında çağrılar aldı. heyecan).

[RELATED: Rams To Sign Allen Robinson]

Super Bowl şampiyonları düştüklerinde birçok kişiyi şok etti Allen Robinson bir anlaşmaya vardı ve müteakip raporlar, ekibin hala yeniden sözleşme imzalamakla ilgilendiğini gösterdi. Odell Beckham Jr.. bakır fincan Açıkça hiçbir yere gitmiyor ve Van Jefferson Onun ikinci sezonunda verimli oldu. Rams’in yüksekten uçan bir saldırısı olsa da, bir şeylerin vereceği açık.

Antrenmanda ACL’sini yırtmadan önce 556 yarda 45 resepsiyon ve dört touchdown yapan Woods olabilir. Bu sakatlık Kasım ayında meydana geldi ve son yıllarda bazı mucizevi iyileşmeler görmüş olsak da, Woods 2022 sezonuna başlamaya hazır olmak için büyük baskı altında olacak.

Woods sağlıklıyken, NFL’deki en üretken alıcılardan biriydi. 2018 ve 2020 yılları arasında her sezon 1.000 hücum sahasını aştı ve sorgulayan takımların Woods’un yeniden forma girmesine güveneceğinden eminiz. Woods, 2020’de Rams ile dört yıl, 65 milyon dolarlık bir uzatma imzaladı ve önümüzdeki dört sezonda 15 milyon dolarlık başlıklar için bağlandı.

READ  Chiefs Free Agency 2023: Orlando Brown Jr. rakibi Bengals'e katıldı