Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ranbir Kapoor 'Jai Mata Di' diyerek doğum günü pastasını kesti, netizenler tepki gösterdi – Videoyu izleyin | Hint filmi haberleri

Ranbir Kapoor 'Jai Mata Di' diyerek doğum günü pastasını kesti, netizenler tepki gösterdi – Videoyu izleyin |  Hint filmi haberleri
the doğum günü Kapoor aile yemeği her yıl popüler bir etkinliktir ve netizenler her yıl bu kutlamaların fotoğraflarını görmek için bekler. Biri görür Ranbir Kapoor tüm ailesiyle birlikte, Alia BhattKareena Kapoor Khan'ın kuzenleri Karishma Kapoor Ve tüm Kapoor klanı bir arada. Bu yıl Kareena Noel brunch'ına katılmadı ancak Ranbir ve Alia, kızları Raha'yı dünyaya tanıtarak paparazzilere, hayranlara ve herkese bir sürpriz yaptı!
Raha Kapoor İlk kez ailesiyle birlikte ortaya çıktı ve fotoğrafçılara poz verdi. Ranbir’in günlük kot pantolon ve denim ceket giydiği, Alia’nın ise çok sevimli bir mini elbise giydiği görüldü ve sevimli bir aile oluştu. Raha harika beyaz bir elbise ve kırmızı çoraplarla göründü. Hayranlarının bu fotoğrafları unutması biraz zaman alacak olsa da partiye ait bazı içeriden fotoğraf ve videolar da viral oldu.
Videolardan birinde Shashi Kapoor'un oğlu Kunal Kapoor'un tüm aileyle birlikte doğum günü pastasını kestiği görülüyor. Ranbir’in pastayı keserken “jai mata di” dediği duyuluyor. Netizenler oyuncunun bu hareketinden çok etkilendi. Bir kullanıcı bu videoyu 'X'te şöyle diyerek paylaştı: “Pastayı keserken 'Jai mata di' demek, Ranbir Kapoor'un bize saf sanatan dharma havası vermesi gibi 👑❤️”

Navya Nanda ve Agastya Nanda da bu kutlamaya katıldı ve Navya da bu videoda görülebiliyor.
Ancak bazı netizenler de onunla dalga geçti. Bir kullanıcı “Hayvan deli paan raha hai” dedi. Daha önce bir röportajda Ranbir, 'paya' ve 'sığır eti' yemeyi sevdiğini söylemişti. Birçok kullanıcı bu gönderiye yorum yaptı ve “sığır eti” yemeyi ne zaman bırakacağını merak etti. Ancak bir hayran bu şüpheyi ortadan kaldırdı ve şu cevabı verdi: “Her şeyi bıraktı. Artık tamamen vegan.”
Ranbir, Raha’ya düşkün bir baba olduğu için büyük sevgi görüyor ve hayranlar onun sarılma şeklini sevdi ve onu dünyayla tanıştırırken gülümsemeden duramadı. İş açısından bakıldığında, Ranbir'in son filmi 'Animal' yurt içi gişede 500 Rs crore sınırını aştı ve kasabanın konuşulan konusu haline geldi!

READ  'Güç Halkalarına' Bu Büyük Nihai Çözüm Yayıncılık Çağında İşe Yaramıyor