Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rangers, Texas ALCS’nin 1. maçında Astros’u 2-0 yendi

Rangers, Texas ALCS’nin 1. maçında Astros’u 2-0 yendi

Amerikan Ligi Teksas’tan geçecek. Yorucu bir normal sezonun ve yorucu bir sezon sonrasının ardından, AL’nin kalan iki takımı – Houston Astros ve Texas Rangers – Lone Star State’ten geliyor.

Sezonun bu noktasına çok farklı şekillerde ulaştılar. Rangers, finansal güçlerini gösterdikten sonra bu yıl tekrar zirveye çıktı. Marcus Semien ve Corey Seager, 2022 sezonu öncesinde gişe rekorları kıran anlaşmalarla alınmıştı ancak bu, takımın Max Scherzer’i ve onun 2024’teki büyük maaşını son takas tarihinde almasına engel olmadı.

Astrolar da para harcıyor ancak takım, kendi bünyesinde yetişen çekirdeği sayesinde çoğunlukla tutarlı bir rakip oldu. Alex Bregman, Jose Altuve, Kyle Tucker ve Yordan Alvarez kendilerini sezon sonunda bir kez daha mükemmel durumda buluyorlar.

Pazar günü, Jordan Montgomery ve Justin Verlander kendi takımları için mükemmel başlangıçlar yaptılar ancak genç yıldız Evan Carter’ın mükemmel savunması sayesinde düşük skorlu maçta kazanan Rangers oldu.

ALCS Maçı 1’den haberler, skorlar ve önemli noktalar için aşağıya bakın.

Canlı güncellemeler

  • Ve bu oyun. Çılgın bir sekizinci atıştan sonra, Rangers’a daha yakın olan Jose Leclerc dokuzuncu atışta 1-2-3’lük bir çaba göstererek Texas’ı ALCS’de 1-0 öne geçirmek için 2-0 galibiyet elde etti. Jordan Montgomery tümseğe mükemmel bir 6 1/3 vuruşun ardından zaferi alıyor.

  • Jose Altuve yürüyüşünün ardından Evan Carter, Alex Bregman’dan sol sahanın uzak köşesine doğru bir top aldı ve ardından Altuve’de ikili oyun için sahaya fırlattı.

  • Rangers sekizinci turun zirvesinde 1-2-3 geriledi. Hala 2-0 Teksaslılar.

  • Jordan Montgomery 6 1/3 vuruştan sonra oyundan çıktı: 5 vuruş, 6 vuruş, 1 yürüyüş, sıfır koşuya izin verildi.

  • Neres, Marcus Semien’i oyundan çıkarıyor ve devre bitiyor. Rangers yedinci vuruşta 2-0.

  • Justin Verlander 6 2/3 vuruştan sonra işi bitirdi. Leody Taveras’ın iki out’la koşucuları birinci ve ikinci sıraya koyduğu single, gününü sonlandırdı. Verlander’dan sağlam bir çıkış, ancak mağlubiyeti almak için sıraya giriyor.

    Final Serisi: 6 2/3 vuruş, 6 vuruş, 2 yürüyüş, 5 vuruş ve 2 kazanılmış koşu. Rangers’ın 2-0 üstünlüğü var. Hector Neres tümseğin sorumluluğunu üstlenir.

  • Montgomery kendi başına 1-2-3’lük bir seriyle karşı çıkıyor. Geçmişi altıya kadar uzat. 2-0 Rangers.

READ  Seahawks sakatlanan yedekten Darike Young ve Kenny McIntosh'u harekete geçirdi; Jason Peters'ı antrenman ekibinden çıkar