Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rapor: Rashi Rice, saldırı suçlamasıyla iddia edilen mağduru kulübe geri getirdi

Rapor: Rashi Rice, saldırı suçlamasıyla iddia edilen mağduru kulübe geri getirdi

Chiefs’in alıcısı Rushie Rice’ın son dönemdeki hukuki müdahalesine ilişkin ayrıntılar ortaya çıkıyor.

Çok sayıda medya kuruluşu polis raporunu ele geçirdi. Fox 4’ten Steven Dial Ana bölümünü yayınlayın.

“Şikâyetçi… 6 Mayıs 2025 günü saat 01:30 civarında, mesai sonrası bir partiye katılmak üzere 609 N Hardwood St adresindeki Lit Kitchen and Lounge’da olduğunu ve kısa bir süre sonra oradan ayrıldığını söyledi. Gece saat 01.56 sıralarında aracıyla şüphelinin bulunduğu yerden uzaklaşırken, müştekiye Instagram üzerinden mesaj göndererek nerede olduğunu sordu ve müştekiye Lit Kitchen and Lounge’a dönmesini söyledi. Şikayetçi, olay yerine döndüğünde, şüphelinin çevresindeki diğer kişiler tarafından kendisine şüphelinin nerede olduğu konusunda bilgi verildiğini söyledi. Şikayetçi, şüphelinin yerini tespit ettiğini ve şüphelinin ondan bir telefona bakmasını istediğini söyledi. Mobil şüpheli; [sic] Şikayetçiden ve Instagram’daki başka bir kişiden gönderilen mesajlardı bunlar [redacted]. Şikayetçi, şüphelinin cep telefonuna bakarken şüphelinin cep telefonunun müştekinin yüzünün sol tarafında olduğunu söyledi.

the Dallas Sabah Haberleri Polis tutanağının ilgili maddesinde, müştekinin “yüzünün bir tarafında gözle görülür şişlik” olduğu belirtiliyor. Dallas Morning News makalesinde ayrıca şunu ileri sürüyor: “[o]İddianın Salı günü ilk kez ortaya çıkmasından sonraki saatlerde sosyal medyada anlatıya ilişkin şüpheler ortaya çıktı.[t]Olayla ilgili bilgisi olan iki sivil, The News’e kulüpte sözlü tartışma yaşandığını ancak fiziksel bir temasın yaşanmadığını söyledi.

Başka bir deyişle, tanıklar yumruk varsa bile görmediler. Bu, yumruk olmadığı anlamına gelmez, ancak bu ifade (eğer duruşmada sunulursa) makul şüpheyi destekleyebilecek delil haline gelir.

Tabii eğer savcılar bu olayı Rice’ın kefaletini iptal etmek için kullansaydı bu bariz olmazdı. Şu anda Mart ayının sonlarında meydana gelen bir sokak yarışı olayından kaynaklanan sekiz ağır suçlamayla karşı karşıya bulunuyor. Elbette, duruşmaya kadar serbest bırakılmasının koşulları arasında, özellikle de diğer şeylerin yanı sıra, ağırlaştırılmış saldırı suçlamasıyla karşı karşıya olduğu için saldırıda bulunmaması da yer alıyor.

READ  Angels, Dodgers'ın Shohei Ohtani için yaptığı teklife uymayı reddetti: Kaynak

Devam eden davadaki savcılar, Rice’ı duruşma süresince hapse atmaya kalkarsa, muhtemel olmasa da, “delillerin üstünlüğü” mümkündür (herhangibüyük olasılıkla hayır) standart geçerlidir.