Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

John Murphy, Bell’in maç bazında spikeri olarak geri dönmeyecek

John Murphy, Bell’in maç bazında spikeri olarak geri dönmeyecek

Uzun süredir Bills radyosunun oyun bazında spikeri John Murphy, takımın yayın standına geri dönmeyecek.

Murphy, 2022 sezonunun sonlarında felç geçirdi ve 2023 sezonuna kadar sahalardan uzak kaldı ve burada mikrofona geri dönme umuduyla rehabilitasyona girdi. Ancak Murphy’nin iyileşmesi iletişim yeteneği açısından umulduğu gibi ilerlemedi ve işine geri dönmeyecek.

Murphy, WBEN’e “Çok kilo verdim ve her gün egzersiz yapıyorum” dedi. “Kendimi iyi hissediyorum. Konuşamıyorum ve bu da beni radyoya çıkmaktan alıkoyuyor ve bu adil olmaz, geçen sene geri dönebileceğimi düşünmüştüm. bu yıl tekrar denedim ve gerçekleşmeyecek. Yavaş bir ilerleme ama ilerleme var. Umarım eylül ayına kadar biraz konuşabileceğim.”

“John’un Bills’e ve Western New York’a olan sevgisi ve coşkusu, son 30 yıldır standımızda açıkça görülüyor. Tek tek yayıncı olarak onun büyük çağrılarını ve tutkusunu hepimiz özleyeceğiz. Ona ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi sunmaya devam ediyoruz. İyileşmesi sırasında en iyi dileklerimizi sunuyor ve gelecekte de organizasyonumuzun bir parçası olarak kalmasını umuyorum.”

Chris Brown, felç geçirdikten sonra Murphy’nin yerini aldı ancak 2024 sezonuna ilişkin planlara ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

READ  Kaynak başına kardinaller RHP Keynan Middleton'u imzalamaya yakın: St. Louis'in oyununa nasıl uyuyor?