Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Raporlara rağmen PlayStation VR2, orijinal PSVR’yi geride bırakarak güçlü bir çıkış elde etti

Sony, sanal gerçeklik kulaklığının orijinal PSVR’den daha iyi bir lansmana sahip olduğunu açıkladığından, PlayStation VR2 önceki raporların belirttiğinden daha güçlü bir başlangıç ​​yaptı.

abone oldu İş teklifiSony, PSVR 2’nin ilk altı haftasının orijinal PSVR’nin ilk altı haftasından daha iyi performans gösterdiğini ve satılan 600.000 birimin biraz altına ulaştığını açıkladı. Sağlanan grafikte (aşağıda) kesin sayılar net değil, ancak orijinal PSVR 500.000’e yaklaştı.

Sony ayrıca, konsolun kabaca aynı altı haftalık dönemde yalnızca 270.000 birim satmasının beklendiğini söyleyen Mart raporuyla çelişen dönemi “PlayStation VR2 için güçlü bir lansman” olarak nitelendirdi. Bir endüstri analisti, Sony’nin “tam bir felaketten” kaçınmak için PSVR 2’nin fiyatını düşürmesi gerekeceğini söyledi.

Başlık, Horizon: Call of the Mountain ana başlığı ve Gran Turismo 7 ve Resident Evil Village gibi eleştirmenlerce beğenilen oyunlar için çeşitli VR güncellemeleri dahil olmak üzere 42 oyunla 22 Şubat’ta piyasaya sürüldü.

Sony, 2023’ün ilk PlayStation State of Play’inde bilim kurgu western The Foglands, arcade shooter, Synapse ve daha fazlası dahil olmak üzere birkaç oyun daha duyurdu. Bununla birlikte, bugün daha sonra kulaklık için daha fazla AAA reklamı vaat eden büyük bir PlayStation vitrini gerçekleşiyor.

9/10 incelememizde IGN şunları söyledi: “Birinci sınıf görsel kalitesi ve sürükleyici dokunsal kontrolörleri ile PlayStation VR2, önceki modele göre büyük bir sıçramayı temsil ediyor ve VR konsol oyunları için yeni bir standart belirliyor.”

Ryan Dinsdale, IGN ve Birleşik Krallık haber editörü için serbest çalışan bir gazetecidir. Bütün gün The Witcher hakkında konuşacak.

READ  Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge güncellendi, işte yama notları