Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Başarı hemen hemen her şeye “hayır” demekle başlar

Başarı hemen hemen her şeye “hayır” demekle başlar
  • Apple’dan Eddie Cue, CNBC’den Jim Kramer’e Santa Barbara, California’daki ilk CNBC CEO Konsey Zirvesi’nde şirketin başarısının anahtarının yalnızca en iyi fikirlerin peşinden gitmekte yattığını söyledi.
  • Cue, Apple’a 1989’da Yazılım Mühendisliği Direktörü olarak katıldı.
  • Cue, şirketin son zamanlarda spor akışına girmesi de dahil olmak üzere Apple’ın birçok yeniliğinde önemli bir figür olmuştur.

Apple Hizmetlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Eddy Cue, pazardaki en büyük şirketin başarısının çoğunu “evet”ten çok “hayır” demesine bağlıyor.

Keogh, Salı günü Santa Barbara, Kaliforniya’daki açılış CNBC CEO Konseyi Zirvesi’nde CNBC’den Jim Cramer ile yaptığı konuşmada “Neredeyse her şeye ‘hayır’ diyoruz” dedi. Her şeyi veya her şeyi yapabileceğinizi düşünüyorsunuz ve bu doğru değil .”

Cue’ya göre bu fikir, yalnızca şirketin iyi yapabileceğini bildiği ve tüketicilerin gerçekten önemsediği bir şeyse Apple’ın çizim tahtasından çıkıyor.

Cue, Apple’a tarihinde katıldı 1989 Yazılım Mühendisliği Direktörü olarak. O zamandan beri, iTunes Store’un lansmanı ve şirketin spor yayınına girişi de dahil olmak üzere Apple’ın birçok yeniliğinde önemli bir figür oldu.

Apple, 2022’de Major League Soccer ile 10 yıllık bir sözleşme imzaladı ve hizmet ilk kez bu yılın sezonunun başında taraftarların kullanımına açıldı. Cue, Apple’ın spor yayıncılığına girişini tartışırken ünlü buz hokeyi oyuncusu Wayne Gretzky’nin geleceği görme yeteneğine işaret etti.

Keough, “Olduğu yere değil, gittiği yere gitmek istedik” dedi. “İşte bu [Gretzky] Yapmak. Gittiği yere kayıyor, olduğu yere değil. Ve bu sporla yapmak istediğimiz şeyin aynısı.”

READ  Apple'ın iPhone 14 Max'i tedarik zinciri sorunları yaşıyor