Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rastgele: Bitti! Wii U çevrimiçi olmadan önce Super Mario Maker'ın her seviyesi temizlendi

Rastgele: Bitti!  Wii U çevrimiçi olmadan önce Super Mario Maker'ın her seviyesi temizlendi
Resim: Nintendo

Bu haftanın başlarında, Nintendo'nun Wii U ve 3DS'in çevrimiçi işlevselliğini kapatmasından önce “Takım %0” adlı eğitimli bir ekibin orijinal Super Mario Maker'daki tüm topluluk seviyelerini tamamlamaya çalıştığını açıklamıştık. 8 Nisan 2024.

“Bitkileri Budamak” adı verilen son seviyeyi geçmeye çalışırken, hikaye o zamandan beri biraz değişti – o seviyenin yaratıcısı bunun “gayri meşru bir yükleme” olduğunu onayladı (Teşekkürler Oatmeldum). Bu nedenle, son topluluk seviyesi aslında “Yamada_SMM2” tarafından iptal edilen “The Last Dance” idi. 15 Mart 2024.

Bu, oyundaki her topluluk seviyesinin artık temizlendiği anlamına gelir. Görev tamamlandı! Çalışmanın arkasındaki ekibin güncellemede söylediklerinden bir kısmı:

“Ot kesici aslında bir kaseydi (Aletin yardımıyla hızlı işlem) “Son Dans” son seviyeyi temizliyor!”

Bu noktaya ulaşmak için Mario Maker topluluğunun geçen Ekim ayından bu yana yenilmemiş 25.000 seviyeyi aşması gerekiyordu. Bu bir kez daha muazzam bir başarı!

İşte bu kadar arkadaşlar! Wii U ve 3DS çevrimiçi hizmetleri önümüzdeki ay Nisan ayında durdurulacak. Hizmet hâlâ etkinken yapmak istediğiniz son dakika işleriniz varsa, eski Nintendo donanımını çalıştırmanın şimdi tam zamanı. Kapatma hakkında daha fazla bilgiyi kılavuzumuzda bulabilirsiniz:

READ  METAL SLUG ATTACK Nintendo Switch için yeniden yüklendi