Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rastgele: Konsol modları ‘Kukla Taşınabilir GameCube’u gerçeğe dönüştürüyor

Rastgele: Konsol modları ‘Kukla Taşınabilir GameCube’u gerçeğe dönüştürüyor
resim: GingerOfOz (YouTube) aracılığıyla

Önceki Nintendo nesillerini düşünün ve Game Boy Advance SP’den ilham alan GameCube el bilgisayarlarının modellerini hatırlayabilirsiniz. Bunun gibi bir şeyin gerçek bir kopyasına sahip olmak istiyorsanız, şey… YouTube’da konsol modr ve “GingerOfOz” oluşturuldu.

Mod, bu modeli Game Boy Advance SP’den sonra modellenen taşınabilir bir konsola küçültmeyi başardı. Aslında, görünüşe göre Nintendo’nun GameCube oyunlarını destekleyen “kesilmiş” bir Wii pedine güç veriyor.

GameCube deneyimine sadık kalmak amacıyla, klasik açılış ekranını içeren özel bir program eklendi. Ve ekranı merak ediyorsanız, 480p. Kulaklık desteği de var ve cihazın tamamı grafik ve 3D baskı yazılımı yardımıyla tasarlandı. Tek dezavantajı pil ömrü gibi görünüyor – bu sadece bir buçuk saat sürüyor.

Oh ve GingerOfMods Ayrıca orijinal konseptin temeline indik. Görünüşe göre, kişi Demond adını kullanıyor (Instagram’da “gcpguy22” olarak daha iyi bilinir) ve modeli sadece üniversitedeyken eğlence için yaptı. Ardından, o sırada insanların bunun yasal olduğunu düşünüp düşünmediğini görmek için çevrimiçi yayınladı ve gerisi tarih oldu.

YouTube kanalının kendisi Wii mobil için daha önce paylaşılan videolar PlayStation 2 taşınabilir. Bu gerçekçi eğlence hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda bir yorum bırakın.

READ  Telefonunuz yakında parolalarınızın çoğunun yerini alabilir - Krebs on Security