Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Red Sox ile Kenley Jansen iki yıllık anlaşmaya vardı

Red Sox ile Kenley Jansen iki yıllık anlaşmaya vardı

daha yakın Kenley Jansen Boston Red Sox, ESPN’ye verdiği demeçte, iki yıllık, 32 milyon dolarlık bir sözleşme yapmayı kabul etti ve 2022 sezonu boyunca beyzbolun en kötüleri arasında yer alan bir Boston arenasını güçlendirdi.

35 yaşındaki Jansen, Los Angeles Dodgers ile onlarca göze çarpan sezonun ardından 2022’yi Atlanta Braves ile geçirdi. 41 kurtarışı ve 391 kariyer kurtarışıyla Ulusal Lig’e liderlik etti, aktif oyuncular arasında ikinci ve tüm zamanların sekizinci sırada yer aldı.

Braves ile 64 vuruşta, Jansen 85 vuruş yaptı, 22 yürüdü ve 3.38 ERA kaydetti. Jansen, kariyeri boyunca 769 isteka 2.46 ERA ile 1.107 vuruş yaptı ve tarihin en baskın oyun dışı bırakmaları arasında yer aldı.

Boston zaten kurallarına ekledi ve doğru imzaladı Chris Martin Dodgers ile 34’ü geride bıraktığı, bir tanesini yürüdüğü ve 1.46 ERA koyduğu baskın bir gösterinin ardından iki yıllık, 17.5 milyon dolarlık bir anlaşmaya.

2022 Red Sox arenası, beyzbolda en kötü beşinci olan 4,59 ERA topladı ve solaklara yenildi Matt onları görecek Salı günü serbest oyuncu aracılığıyla Philadelphia Phillies’e. sağ el Garrett WhitlockSezonun son üç ayında yüksek etkili rahatlamada kullanılan , rotasyona geçmesi bekleniyor.

Boston, sağda Jansen ve Martin ile John SchreiberBununla birlikte, takım Doğu Amerikan Ligi’ndeki son sıranın dışına çıkmaya çalıştığı için çok büyük olabilir.

Red Sox’un önceki sezon sonrası çabalarının çoğu, bir dizi serbest oyuncu golünü kaybettikleri için boşa gitti: Zack Evelynsol el Tyler Andersonsol el Andrew Heaney ve sağ el Tommy Canley.

READ  Daniel Snyder Perşembe günü yemin altında Meclis Komitesi sorularıyla karşı karşıya kalacak

Red Sox stoperi hedeflemeye devam ediyor Xander BogaertsKaynaklara göre, San Diego Padres ve diğerleri, sözleşmesinin son üç yılını devre dışı bıraktıktan sonra onun peşindeler. Jansen’in World Baseball Classic’te Team Holland’da birlikte oynadığı Bogaerts’in, 10 yıllık kariyerinde ilk kez serbest oyuncuya ulaştığında 200 milyon dolara yakın bir sözleşme kazanması bekleniyor.

Jansen anlaşmasıyla, Red Sox şu anda yaklaşık 175 milyon dolarlık bir bordro almayı bekliyor. Kaynaklar, şu anda durma ve başlama derinliği olmayan bir kadroyu doldururken muhtemelen birkaç serbest oyuncuyla sözleşme imzalayacaklarını söyledi.

Görevli daha yakın Tanner Kancası Ağustos ayında sırtından ameliyat oldu ve Red Sox onun bahar antrenmanına hazır olmasını umuyor.