Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tyjuan Walker, Phyllis dört yıllık anlaşmayı kabul etti

Tyjuan Walker, Phyllis dört yıllık anlaşmayı kabul etti

SAN DIEGO – Phillies kış toplantılarıyla vakit kaybetmezler.

İki kaynak Salı gecesi MLB.com’a Phillies ve sağın Taeguan Yürüteç Madi bekleyen dört yıllık, 72 milyon dolarlık bir sözleşmeyi kabul etti. 30 yaşındaki Walker, Philadelphia turnuvasında Zach Wheeler, Aaron Nola ve Korucu Suarez’in arkasında yarışırken, solak oyuncular Billy Walter ve Christopher Sanchez ve sağ elini kullanan Andrew Painter gibi en iyi adaylar 5 numara için mücadele edecek. Görev.

Bir kaynak ayrıca Phillies ve yardımcısının solak olduğu yönündeki raporları da doğruladı. Matt onları görecek İki yıllık 15 milyon dolarlık bir anlaşmaya yaklaştı. Jose Alvarado’nun ardından ikinci sol adam olacak.

Walker ve Strahm, Manchester Grand Hyatt’ın lobisinde herkesin konuşmasına neden olacak bir dizi hamleyle Ulusal Lig kadrolarını yükseltmeye çalışırken, Philadelphia’nın haftanın ikinci ve üçüncü önemli hamleleri olacak.

Phillies 11 yıllık 300 milyon dolarlık anlaşmayı kabul etti Bir kaynak MLB.com’a Pazartesi günü Padres’ten 342 milyon dolarlık bir teklifi geri çeviren kısa mesafeli Trea Turner ile söyledi. Turner’ın Çarşamba günü Philadelphia’da olması planlanıyor. Perşembe günü Citizens Bank Park’ta bir basın toplantısında sunulabilir.

Walker ve bunların daha sonraki bir tarihte duyurulacağını göreceksiniz.

Ancak Phillies bu hafta üç kutuyu kontrol etti: stoper, rotasyon ve daha fazla ağrı kesici bulabilmelerine rağmen.

Walker, geçen sezon Mets ile 29 başlangıçta 3.49 ERA ile 12-5 kazandı. 132 vuruş yaptı ve 157 1/3 vuruşta 45 yürüdü. 2021’de New York ile 159 isteka atarak Ulusal Lig All-Star takımı oldu.

Walker, sonunda Tommy John ameliyatı gerektirecek olan sağ dirsek yaralanması nedeniyle 2018’de yalnızca üç kez start aldı. Ancak Mets’e katılmadan önce Mariners ve Blue Jays ile pandemi nedeniyle kısaltılmış 20 sezonda 11 maçın hepsine başladı.

O zamandan beri sağlığı yerinde.

Potansiyel bir endişe, Walker’ın son iki sezonun ikinci yarısındaki performansıdır. 2021’de 16 ilk yarıda 2.66 ERA ile 7-3’e gitti, ancak All-Star arasının ardından 7.13 ERA ile 0-8’e gitti. Bu yılki 16 ilk yarısında 2.55 ERA ile 7-2 kazandı, ancak yolun geri kalanında 13 başlangıçta 4.80 ERA kaydetti.

Ama bir de geçen sezon sık sık attığı Split Walker’ın etkinliği var. Yarışmacılar, yüzde 0,267 ile 0,195 vuruş yaptı.

Walker, her zaman Jacob DeGrom, Justin Verlander ve Carlos Rodon’un altındaki bu sürahi sınıfında alışveriş yapan Phillies’lere uyuyor gibiydi. Dombrowski Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Philadelphia’nın, takıma sezondaki en yüksek ikinci ve beşinci seçimlerine mal olan Turner gibi eleme teklifi alan başka bir oyuncu için iştahının olmadığını söyledi. 2023 MLB taslağıartı 1 milyon dolarlık uluslararası ikramiye havuzu. Phillies, Rodon, Chris Bassett veya Nathan Ivaldi gibi uygun bir sahaya sahip bir başlangıç ​​​​atıcısı ile sözleşme imzalamış olsaydı, kalan sayı açısından üçüncü ve altıncı seçimlerini de kaybederlerdi.

Dombrowski, “Bunun için pek iştahımız olacağını sanmıyorum,” dedi.

Strahm, Red Sox ile geçen sezon 50 maçta 3.83 ERA ile 4-4 kazandı. Dört dikişli hızlı topun ortalama hızı 2021’de 93,1 milden geçen sezon 94,2 mil’e sıçradı.

Ceranthon Dominguez, Alvarado, Conor Brogdon ve Andrew Pilati’nin yer aldığı bir arenada Brad Hand rolünü etkin bir şekilde üstleniyor.