Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Red Sox, Pirates ile ticaret yaparak çok yönlü bir oyuncuyu bünyesine kattı

Red Sox, Pirates ile ticaret yaparak çok yönlü bir oyuncuyu bünyesine kattı

Boston Red Sox kapalı sezonun ilk gerçek hamlesini Çarşamba günü yaptı. İmza kabartma sürahiama orada bitmediler.

Red Sox da ticaretten çekildi Günün ilerleyen saatlerinde Pittsburgh Pirates’ten 18 yaşındaki sürahi Enmir Lobo karşılığında Howie Park’ı satın aldı. Park 26 yaşındaydı. atama amaçlı Salı günü Korsanlar tarafından.

Geçen sezon Pirates için 23 maçta oynayan Park, iki home run ve altı RBI ile 0,216 (51’e 11) vuruş yaptı. Açıkça yarasalarda en güçlüsünü sergilemese de, Park bir saha oyuncusu olarak çok yönlülüğünü oyunlara ikinci aşamada, üçüncü aşamada ve stoperde başlayarak gösterdi. Park ayrıca, son iki sezonda sahada 12 start aldığı için sahada oynama deneyimine de sahip.

Park, ilk lig maçına 2021’de Yankees ile çıktı ve New York onu o yılın sezon ortası anlaşmasının bir parçası olarak Pirates for Clay Holmes ile takas etmeden önce yaptı.

Venezuela’dan 1,8 metrelik, 193 kiloluk bir atıcı olan Lobo, Dominik Yaz Ligi’nde Red Sox için sahaya çıktı ve 0,82 ERA ile beş başlangıçta 2-0’lık bir rekor topladı. Ayrıca sahada 22 vuruşta 28 vuruş yaptı.

Brad Mills aracılığıyla küçük resim/USA TODAY Sports Images

READ  Kolej futbolu tahminleri, program: yayılmaya karşı tahminler, birinci haftanın en iyi 25 Cumartesi maçı için oranlar