Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Red Sox, Trevor Story’yi imzalayacak

Red Sox, Trevor Story'yi imzalayacak

Red Sox aynı fikirde Trevor’ın hikayesi 140 milyon dolar değerinde altı yıllık bir sözleşmeyle. Dördüncü yıl olan 2025’ten sonra Story, anlaşmanın son iki yılını devre dışı bırakabilir. Ancak Boston, 25 milyon dolarlık yedinci yıl seçeneğini seçerek veya 5 milyon dolar ödeyerek bu geri çekilmeyi tersine çevirebilir. Bu seçeneği kullanacaklarsa, bu anlaşmaya 20 milyon dolar ekleyecek ve etkin bir şekilde 160 milyon dolar değerinde yedi yıllık bir düzenleme yapacak. Sözleşmenin bir parçası olarak bir ticaret olmadan Story’nin hiçbir koruması olmayacaktır. Story, Excel Spor Yönetiminin bir müşterisidir.

Hikaye ikinci aşamada devralacak Xander Bogarts Takım sarayı olarak kalın, The Athletic’den Jim Bowden. Red Sox yöneticisi Alex Korra bu planı onayladı, ESPN’den Marley Rivera’ya göre.

Bu noktaya kadar Red Sox için oldukça olaysız bir sezon oldu, kulüp çoğunlukla personeline odaklandı ve gazileri ekledi. zengin tepeVe Michael Washa Ve Jake Dickman. Ortadaki oyuncu tarafında, sadece sezon dışından beri gerçekten katlanıyorlar, servis atıyorlar. Renfro avcısı Bira üreticilerine Jackie Bradley Jr. ve umutlar. Ancak hikaye, kesinlikle yarasa dizisine büyük etki kattı.

ayrıldıktan sonra Troya TolitskiStorey, Colorado’daki kısa günlük işi kabul etti ve onunla kaçtı. Son altı sezonda 745 maç oynadı ve 158 iç saha koşusu yaptı ve toplamda .272/.340/.523 puan topladı ve WRC+ 112 puan aldı. Ayrıca 100 üs çaldı ve mükemmel bir savunma yaparak 21.6 puan kazandı. fWAR bu sefer.

Bu yıl Red Sox’a yardım etmenin yanı sıra, Story eklemek uzun vadeli bir bakış açısıyla mantıklı. Xander Bogaerts, üç yıl ve 60 milyon doları kaldığında, bu sezonun sonunda sözleşmesinin geri kalanını iptal edebilir. Bu olursa, listede zaten bir alternatifleri olabilir. Yukarıda belirtildiği gibi, bu sezon için plan Bogarts’ı kısa tutmak ve Story’yi ikinci, animasyonlu hale getirmek. Enrique Hernandez Yurtdışında düzenli göreve. Geçen yılki sezonun bir kısmını dirsek yaralanması nedeniyle kaçırdı ve Bazı İzciler bu inancı dile getirdiler. Kol yaralanması nedeniyle ikinci kalede ondan yararlanmak daha iyi. Boston’ın, 2022’den sonra nasıl ilerleyeceğine karar vermeden önce Storey’nin kolunun herhangi bir şekilde geri gelip gelemeyeceğini görmek için en az bir yılı olacak.

READ  Josh Gedde, olası reşit olmayan biriyle uygunsuz bir ilişkiye sahip olduğu iddiaları sonrasında suçlamalarla karşı karşıya kalmayacak

Yazı bir süredir duvarda görünse de, bu resmen Colorado’daki Trevor Story dönemini sona erdiriyor. çok beğendim Nolan Arenado Ondan önce, kulüp ile ikonik oyuncusu arasında bir çatlak varmış gibi görünüyordu. Storey geçen yıl serbest oyuncu kadrosuna geçtiğinde ve kulüp ihtilaf halindeyken, bir rakibe takas edilecek bariz bir aday gibi görünüyordu. Ancak, son tarih geldi ve bir anlaşma yapılmadan gitti, bu da Story’den ayrıldı. Kafası karışmış. Son teslim tarihinden hemen sonra Storey, “Durum ve nasıl olduğu hakkında söyleyecek iyi bir şeyim yok.” Dedi. Tatil döneminde, kartlarda yeniden birleşme olduğuna dair bir inanç yoktu. Kulüp ona Red Sox’tan 140 milyon dolardan fazla teklif etmiş gibi görünüyor ve Storey Boston’da rekabet etme şansını destekliyor. MLB’den John Heyman’a göre. Story ve Tulowitzki arasında Colorado’daki Shortstop pozisyonu 2006’dan beri konuşuluyor. Şu anda öyle görünüyor ki Jose Iglesias Bir hafta önce kulüple sözleşme imzalayarak görevi devralacak.

Bu anlaşma aynı zamanda, bu yılki Mega Ajan Kategorisi’nin bir hikaye içeren ücretsiz kitabıyla da sona eriyor, Carlos CorreaVe Cory SeegerVe Javier Baez Ve Marcus Simin. Yüksek rütbeli işlere olan tutkuları ve o zamandan beri bariz olan pozisyon için belirgin bir ihtiyaç göz önüne alındığında, sezon dışı girerken, birçok kişi Yankees’in bu pazarda göze çarpan oyuncular olmasını beklerdi. Jaleber Torres Geçen yıl ikinci kaleye taşındı. Ancak Raporlar Kasım ayında çıktı İkisinden birini beklerken geçici bir çözüm için kısa, içerik tekliflerinden vazgeçmeyi düşünüyorlardı. Oswald Peraza veya Anthony Volpi Potansiyel müşterileri büyük bir dernek haline getirmek. Kulübün ilk kısa eldivenini almasıyla durum şimdi böyle görünüyor. Isaiah Keener Valiva Merkezi kontrol etmek için, beş büyük durağın tümü aniden taliplerle birlikte indi. Yeniden inşa edilen Rangers, Seeger ve Simin’i ele geçirdi, diğer bir yeniden yapılanma ekibi, Tigers, Bayes’i ele geçirdi. Correa, serbest oyunculuğun en iyi balığını yakalamasıyla tanınmayan bir ekip olan İkizler ile kısa vadeli bir anlaşmaya varmadan önce şok edici bir şekilde piyasada kaldı. Hikaye şimdi tahtadan çıktı ve pozisyona bariz bir şekilde uymayan bir takım çıkardı.

READ  2022'de güç dengesini değiştirecek sekiz NFL oyuncusu: Her bölümden biri büyük bir etki yaratacak

Chaim Bloom, Rays’in küçük pazarından ayrıldığından ve 2019 sezonundan sonra Boston’un baş beyzbol subayı olarak devraldığından beri, kulüp neredeyse yeniden inşa ediliyor. Görev süresinin takas edilmesinden bu yana birkaç ay geçti alaycı evcil hayvanlar Ve David Fiyat Dodgers’a, 2018’de dünya şampiyonluğunu kazanmasına rağmen, maaşlarını kısma operasyonunun bir parçası olarak. Bu takasın ardından kulüp, pandeminin kısaltılmış sezonunda 24-36 puan alarak düşük Orioles’in altından sıyrıldı ve ligde son sıraya yerleşti. Doğu. Kulübe bazı mütevazi eklemelerden sonra, birçoğu 2021’e böyle güçlü bir ligde rekabet edemeyeceklerini umarak girdi. Bununla birlikte, 92 galibiyetlik bir sezona yükseldiler ve Blue Jays’i bir joker yatakta zekasıyla geride bıraktılar ve Astros’a düşmeden önce onları ALCS’ye kadar getirdiler. Bu sürpriz kampanyanın ardından, son birkaç aydır kulübün bir kez daha sadece mütevazı promosyonları tercih edebileceği görülüyordu. Bunun yerine, Fenway Faithful umutsuzca umdukları büyük rüşvetin tadını çıkarıyor, Bloom’un dizginleri ele geçirmesinden bu yana en büyük rüşvet, Doğu bir kez daha dört başlı bir canavara dönüşüyor.

USA Today’den Bob Nightingale, ilk olarak Boston ve Story’nin 140 milyon dolarlık bir garantiyle birlikte anlaştığından bahsetti. (heyecan bağlantılar) The Athletic’den Ken Rosenthal Altı yıllık bir süre bildiren ilk kişi oldu. Alışılmadık bir iptal olduğu gerçeği, ilk olarak MLB’den John Heyman. Dördüncü yılda çıkma seçeneği, daha önce ilk kez yedinci yıl opsiyon yapısı ile taşınmıştır. The New York Post’tan Joel Sherman. Geçen yıl için 5 milyon dolar ve 25 milyon dolar maaş alımı ilk kez devredildi Heyman tarafından. Ticaret yasağı maddesinin bulunmadığı ilk kez bildirildi Sherman tarafından.