Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Reddit için Apollo’nun yaratıcısı daha küçük ve tuhaf şeylere yöneldi

Reddit için Apollo’nun yaratıcısı daha küçük ve tuhaf şeylere yöneldi

Christian Selig artık Reddit için Apollo üzerinde çalışmıyor olabilir ancak durumu iyi görünüyor. Reddit’in kullanıma dayalı API fiyatlandırmasının olası maliyetleri nedeniyle Apollo’yu kapattığından beri Selig, enerjisini birçok iOS özelliğinden şaşırtıcı ve keyifli şekillerde yararlanan widget odaklı bir uygulama olan Pixel Pals’a harcadı. Selig’e göre uygulamanın kârlı olduğu da kanıtlandı.

Pixel Pals’ın artık neler yapabileceğine bir örnek olarak, bir dil öğrenme aracı olan Language Pal’dan başkasına bakmayın Kısa süre önce ücretsiz olarak piyasaya sürüldü. Language Pal ile, doğrudan ana ekranınızdaki bir tahmin oyunu widget’ı ile 10 farklı dilde (Kanada dahil) kelime pratiği yapabilirsiniz.

Language Pal, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok araçtan yalnızca biridir. Takvimler, saatler ve pil yüzdeleri gibi daha geleneksel widget’lar da var. Tamagotchi benzeri sanal evcil hayvan oyununun bir parçası olarak sevimli piksel hayvanlarla ilgilenebilirsiniz. Diğer oyunları beğendim; onların tam sürümünü oynayabilirsiniz 2048 Widget olarakHer ne kadar biraz zor olsa da. Çalışmalarda daha fazla araç da var; Selig diyor kenar 27 Ekim’e kadar bir bilgi aracı (“Trivia Pal”) yayınlamayı umuyor.

Pixel Pals ücretsizdir ve uygulamanın sunduğu şeylerin büyük çoğunluğunu kullanmak için bir kuruş ödemenize gerek yoktur. Bununla birlikte, Selig’in bundan para kazanmasının birkaç yolu vardır; bunlara piksel arkadaşlarınızın sanal yiyecekleri için gerçek para ödeme seçeneği ve daha fazla piksel hayvanı gibi şeylere erişmenizi sağlayan premium abonelik (ayda 1,99 ABD doları veya yıllık 14,99 ABD doları) dahildir.

Pixel Pals, Selig için büyük bir başarıydı ve kendisi bunun Apollo kapanmadan önce bile olduğunu söylüyor. Selig, “Pixel Pals tuhaf bir şekilde iyi çalışıyor” diyor. kenar. “Apollo zirvedeyken bile Pixel Pals toplam gelirimin yaklaşık yüzde 40’ını oluşturuyordu ve o zamandan beri onlara odaklanmak için daha fazla zamanım olduğu için bu oran arttı.” Pixel Pals’ın yıl sonuna kadar yıllık tekrar eden gelirinin 1 milyon dolara yaklaştığını görebildiğini ve bunun “kesinlikle Apollo’yu geçeceğini” söylüyor.

READ  Eski Nintendo Başkanı Reggie, şirketlere sendikaları benimsemelerini söyledi