Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

REM’in orijinal üyeleri 2007’den bu yana ilk kez performans sergilemek için yeniden bir araya geliyor

REM’in orijinal üyeleri 2007’den bu yana ilk kez performans sergilemek için yeniden bir araya geliyor

A’dan az Gitarist Mike Mills’in, REM’in dört kurucu üyesinin yeniden birlikte çalmak için bir “kuyruklu yıldıza” ihtiyaç duyacağını duyurmasından bir gün sonra, dörtlü, Perşembe gecesi Songwriters Hall of Fame’e girişlerini kutlayan sürpriz bir performans için sahneye çıktı.

Mills, Michael Stipe, Peter Buck ve Bill Perry, New York City’deki Marriott Marquis’te sahneye çıktılar ve grubun Instagram’ına göre, oyun En yüksek hitleri “Dinimi Kaybetmek”. Grup, başka bir gönderide bu anın fotoğrafını paylaşarak şu yorumu yaptı: “Başka bir an… ah hayat.”

Bu performans, dört üyenin 2007’de Rock and Roll Hall of Fame’e girmelerinden bu yana ilk kez bir arada ortaya çıkışıydı.

Stipe, “Şarkı yazmak ve hepimizin gurur duyduğu ve geri kalan süre boyunca tüm dünyanın kullanımına açık bir çalışma kataloğuna sahip olmak, grup olarak yaptığımız işin en önemli yönüdür” dedi. Grup da bu onuru kabul etti. “İkincisi ise, bunca yıldır bunu yapabildik ve arkadaş kalmayı başardık, sadece arkadaş değil, sevgili dostlar, ömür boyu arkadaş.”

Grup lideri şöyle devam etti: “Biz ustalarımıza sahip olmaya çok erken karar veren dört kişiyiz. Telif ücretlerimizi ve şarkı yazma kredilerimizi eşit olarak paylaştıracağız. Hepimiz birimiz ve birimiz hepimiz içindik.”

Stepp, “İşimizi buna göre yapmak için yola çıktık” dedi. “İyi, bazen harika çıkıyor ve ne güzel bir yolculuktu.”

Hayranlara ve işbirlikçilerine destekleri için teşekkür eden Stipe, konuşmasını eğlence avukatı ve uzun süredir REM danışmanı olan Bertis Downes’e teşekkür ederek bitirdi. Şarkıcı, Downs’ın “yaratıcı olabileceğimiz, sezgilerimizi takip edebileceğimiz, içgüdülerimizi takip edebileceğimiz ve sektörün bizi engelleyebilecek veya engelleyebilecek yönlerini umursamak zorunda kalmamak için müziğin içinde kaybolabileceğimiz bir alan” oluşturmaya yardımcı olduğunu belirtti. en önemli kısma odaklanmaktan: beste yapmaktan.” Şarkılar ve şarkılar.

READ  Bugünün Sözü: Cevabı alın, 29 Haziran'da ipuçları

Perşembe günü erken saatlerde grup, geçmişlerini şöyle değerlendirdi: CBS Sabahı Bir daha asla birlikte performans sergileyemeyecekleri konusunda ısrar ettiler – gitarist Peter Buck şunları söyledi: “Asla iyi olmayacak – ancak grubu 2011’de zamanında sonlandırdıklarını söyledi.

Buck ayrılık hakkında şunları söyledi: “O noktada müzikal olarak üzerinde anlaşabileceğimiz hiçbir şey yoktu: ne tür müzik, nasıl kaydedileceği, turneye çıkacak mıydık?” “Akşam yemeğine nereye gideceğimiz konusunda zar zor anlaşabildik. Artık akşam yemeğine nereye gideceğimiz konusunda anlaşabiliriz.”

Yaygın

Songwriters Hall of Fame’e girişlerini tartışırken grup, bunun kendileri için büyük bir an olduğunu söyledi. Buck, “Şarkılarımızla yaşıyor ya da ölüyoruz, dolayısıyla bu bizim için büyük bir onur” dedi.

Mills, “Bu, yaptığımız en zor şey ve başından beri üzerinde en çok çalıştığımız şey” diye ekledi.