Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ridley Scott Gallups Filmi CinemaCon’da – Son Başvuru Tarihi

Sony Motion Pictures Başkanı ve CEO’su Tom Rothman, Ridley Scott’ın Apple TV+ serisini tanıttı. Napolyon Bu akşam CinemaCon’da.

Apple’ın sinemaya devam etmesi, filmin dağıtımını yapan Sony için büyük bir kazanç oldu.

Rothman, “Apple TV+’a geçmeden önce güçlü bir sinema penceresi ve agresif bir pazarlama kampanyasıyla Şükran Günü’nde yayınlanacak” dedi. Diğer stüdyoların aksine, Sony’nin bir akış hizmeti yoktur – bunun yerine film lisanslamasında kendisini bir silah tüccarı olarak görür, ancak aynı zamanda bir dağıtım ortağı olma sorumluluğunu da üstlenir.

İlgili: CinemaCon 2023 – Teslim Tarihinin tamamı

Rothman, Caesar’s Palace Colosseum’daki katılımcılara, Scott’ın En İyi Yönetmen dalında henüz Oscar kazanmamış olmasının kendisini nasıl şaşırttığını anlattı. 85 yaşındaki film yapımcısını öven Rothman, “Yarı yaşındaki film yapımcılarının yapamadığı sinematik şeyleri yapabildiğini biliyorum,” dedi.

Çekimler nasıl? Sadece olacak diyelim Barry Lyndon Yönetmen Stanley Kubrick kıskanıyor. Gösterilen klipte Joaquin Phoenix’in Fransız ordusunu Rus ve Avusturya kuvvetleriyle destansı, puslu bir kış savaşında yöneten karakteri var. Napolyon geleceğini biliyor. Saldırı çağrısı yaptı. Birçok mızrak kesilir ve askerler buzlu suya düşer. Diğer olağanüstü savaş resimlerinin yanında cesur Yürek Ve 1917, Napolyon uzak durmak

“Yüksek zemine sahip olduklarını düşünmelerine izin verin!” o diyor joker Oscar kazananı.

Rothman görüntüler hakkında “Eski usul, büyük ekran,” diye haykırıyor.

Rothman, katılımcılara şunları söyledi: “Hepinizin bu filme azami desteği vereceğinize güveniyoruz, çünkü daha geniş anlam açık: Apple için iyi, sinemalar için iyi – ve büyük ekranda bir gösteri.

David Scarpa’nın senaryosundan Scott’ın yönettiği, Napolyon Phoenix, bir Fransız imparatoru ve askeri lider olarak rol alıyor. Film, karısı ve tek gerçek aşkı Josephine (Vanessa Kirby) ile bağımlılık yaratan ve genellikle değişken ilişkisinin prizmasından görülen, Napolyon’un kökenlerine ve İmparator’a hızlı, acımasız tırmanışına özgün ve kişisel bir bakış. Film, Napolyon’un ünlü savaşlarını, amansız hırslarını ve olağanüstü bir askeri lider ve savaş vizyoneri olarak şaşırtıcı stratejik zekasını anlatıyor.

READ  Nia Long, nişanlısının Boston Celtics koçu ile asistanlarından biriyle ilişkisi hakkındaki sessizliğini bozdu

Scott Free Productions ile birlikte Apple Studios tarafından üretildi, Napolyon Yapımcılığını Scott, Kevin Walsh, Mark Hapham ve Phoenix üstlenirken, yönetici yapımcılığını Michael Bruce ve Aidan Elliott üstleniyor.

Film, 22 Kasım’da başlayan Şükran Günü haftasında sinemalarda.