Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jensen Ackles ve Danielle Ackles İlk Bakış TV Anlaşmalarını Amazon’a Getiriyor – Variety

Jensen Ackles, Danneel Ackles ve yapım şirketleri Chaos Machine, Amazon’da bir ilk bakış TV anlaşması imzaladı. türlü mahsus öğrendim.

Ackles and Chaos Machine, daha önce Warner Bros. Television ile bir ilk bakış anlaşmasına konu olmuştu. Ekim 2022’de WBTV anlaşmasını iki yıl daha uzattıkları, ancak şimdi bu anlaşmadan Amazon lehine çıktıkları bildirildi.

Duruma aşina bir kişiye göre, Ackles ve WBTV yollarını sonsuza dek ayırdı ve Chaos Machine’in geliştirmekte olduğu projeler ne olursa olsun, şu anda yapım aşamasında olan eski stüdyo evinde kaldı. WBTV anlaşması sadece bir yapım anlaşmasıydı, Amazon anlaşması ise hem oyunculuk hem de prodüksiyonu kapsıyor.

Yeni anlaşma, hit dizi “The Boys”un üçüncü sezonunda Soldier Boy olarak rol aldığı için Jensen ve Amazon arasındaki ilişkinin bir uzantısını işaret ediyor.

Ackles, “Amazon’da inanılmaz derecede akıllı ve yaratıcı bir ekiple bu yolculuğa çıktığımız için çok heyecanlıyız” dedi. ‘The Boys’ ile Amazon ailesinin bir parçası olmayı çok sevdik ve birlikte heyecan verici ve ilginç projeler geliştirirken ilişkimizi sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Amazon ve MGM Studios Televizyon Başkanı Vernon Sanders, “Jensen ile olan ilişkimizi The Boys’daki Boy Soldier rolündeki muhteşem performansının ötesine taşımaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Jensen çok yetenekli bir oyuncu ve yapımcı ve onun, Danneel ve Chaos Machine’in bundan sonra ne yapacaklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Ackles, 2020’de Chaos Machine’i kurdu. En son şirket, Jensen’in şovun 15 sezonluk çalışması boyunca rol aldığı hit drama dizisi “Supernatural”ın ön bölümü olarak hizmet veren CW dizisi “The Winchesters”ın yapımcılığını üstlendi. Ayrıca şu anda ilk sezonunu yayınlayan “The Winchesters”ın anlatıcılığını da yapıyor. Bir aktör olarak, Jensen’in The Boys dışındaki son rolleri arasında dizinin üçüncü sezonunda katıldığı ABC dizisi “Big Sky” yer alıyor.

READ  MCU yazarından Endgame Retcon

Chaos Machine, Jensen Ackles ve Danneel Ackles’ın başrollerini Gersh, Johnson Shapiro, Slewett & Kole ve Narrative üstleniyor.