Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rihanna, gerçek bir kürk manto giymeye gittikten sonra Pita’ya suni bir kürk manto hediye etti.

Rihanna, gerçek bir kürk manto giymeye gittikten sonra Pita’ya suni bir kürk manto hediye etti.

Özel

Peta’dan Rihanna’ya

Kürkü sevdiğinizi fark ettik…

Suni kürk manto takası başlıyoruz!!!

Rihanna Gardırobuna bir yenisi daha gelir…Peta, hamile şarkıcının akşam yemeğinde gerçek kürk giydiği ortaya çıkınca ona suni bir kürk manto gönderir.

Anlaşma şu… Rihanna bu hafta tam boy bir kürk mantoyla fotoğraflandı, PETA bunun neredeyse kesinlikle gerçek anlaşmadan yapıldığını söylüyor… ve şimdi hayvan hakları örgütü RiRi’den bazı moda değişiklikleri yapmasını istiyor.

PETA, TMZ tarafından elde edilen Rihanna Takımına bir mektup gönderdi… kürk mantosunu fark ettiklerini, ardından taklit kürke geçmeye yemin ettiklerini ve suni kürk hediye ettiklerini söyledi.

içinde mesajPETA Kıdemli Başkan Yardımcısı Lisa Lang Rihanna’nın büyüyen ailesinden alıntı yaparak şöyle yazıyor: “Bir anne olarak, kendinizi nasıl güvende hissedeceğinizi biliyorsunuz ve ailenizin herhangi bir zarar görmediğinden emin olmak istiyorsunuz. Lütfen bu arzunun – hatta bu içgüdünün – minkler tarafından da paylaşıldığını anlayın. , ailelerinden kapılıp kürkleri için öldürülen tilkiler ve tavşanlar.

Sonra Peta, Rihanna’ya sorar, “Lütfen karar vererek çocuklarınızın büyümesi için daha nazik bir dünya yaratmaya yardımcı olamaz mısınız? Bugün Artık kürk giymeyecek misin? “

Organizasyon, Rihanna’nın kürk kıyafetlerini elinden alıp Suriye ve Türkiye’deki son depremlerden kurtulanlara bağışlamayı teklif ediyor… PETA, bu insanların gerçek kürk giymek için gerçekten bir bahaneleri olduğunu söylüyor, çünkü her şeylerini kaybettiler ve şimdi kışı atlatmak zorunda.

PETA ayrıca Rihanna’ya, “zulümden uzak geçiş yaparken sıcak ve modaya uygun kalmasına” yardımcı olacağını söyledikleri bir Unreal Fur suni kürk manto gönderdiklerini de söyledi.

Rihanna, bazı suni deri Fenty ürünleriyle PETA ödülü kazanmasına rağmen yıllardır gerçek kürk giyiyor ve bu kez geçiş yapıp yapamayacağını görmek ilginç olacak.READ  Ünlü Ağabey Trisha Paytas bebeği karşıladı ve adını açıkladı