Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Sopranos 79 – The Hollywood Reporter’ın aktörüydü.

The Sopranos 79 - The Hollywood Reporter'ın aktörüydü.

Tony Sirico, en çok “Paulie Walnuts” rolüyle tanınan Gualtieri bu soprano, Ölmek. 79 yaşındaydı.

Sirico, 25 yıllık menajeri Bob McGowan’a göre Cuma günü Fort Lauderdale, Florida’daki bir yaşam tesisinde öldü. Ölüm nedeni açıklanmadı, ancak Siriko son iki yıldır bunama hastası.

McGowan, “O sadece sadık bir müşteri değil, aynı zamanda iyi bir arkadaştı” dedi. Hollywood Muhabiri.

James Gandolfini’nin yakın arkadaşı Sirico “Paulie Walnuts” Gualtieri, HBO dizisinde Tony Soprano’yu canlandırdı.

onun için soprano Yardımcı yıldız Michael Imperioli, mesajı için Sirico’yu övdü Instagram Yazarak, “Sevgili arkadaşım, meslektaşım ve suç ortağım olan büyük Tony Sirico’nun bugün vefat ettiğini söylemek bana acı veriyor. Tony başka hiç kimse gibi değildi: o benim herkes kadar sert, sadık ve yürekliydi. hiç biliyordum.”

Devam etti, “Pek çok şeyde onun yanında oldum: iyi ve kötü zamanlarda. Ama çoğunlukla iyi. Ve çok güldük. Christopher ve Polly gibi bir uyum bulduk ve söylemekten gurur duyuyorum. Sevgili arkadaşım Tony ile en iyi ve en keyifli işlerin çoğunu yaptık. Onu özleyeceğim. Sonsuza dek. O gerçekten yeri doldurulamaz. Ailesine, arkadaşlarına ve birçok hayranına sevgilerimi gönderiyorum. Sevilmişti ve asla olmayacak. unutulmak. bugün hüzün.

29 Temmuz 1942’de New York’ta doğan Siriko, 1970’lerde oyunculuk kariyerine başlamadan önce orduda görev yaptı. Siriko ilk oyunculuk deneyimini 1974 yapımı dramada yaptı. çılgın jo Henry Winkler’ın başrolünde.

Sirico ayrıca şu filmlerdeki rolleriyle de tanınır: iyi yoldaşlarVe Polis arazisi Ve Mickey Mavi Gözler. Yönetmenin filmlerinde oynadıktan sonra Woody Allen ile çok işbirliği yaptı. Broadway üzerinden kurşunVe güçlü AfroditVe Herkes seni sevdiğini söylüyorVe harry sökmek, büyük başarı Ve Harika tekerlek.

Televizyon çalışmaları arasında beş bölümde seslendirme rolü var. Aile hayatını seven bir adam Geçici olarak ailenin köpeği olan Vinnie Griffin gibi. Sirico, Netflix’te de tekrar ediyor Lillehammer Ve oy olarak Amerikalı baba! Diğer TV rolleri şunları içerir: Miami yardımcısıVe aynaVe OrtalamaVe Brooklyn taksi Ve öğütücü.

En son çalışması filmi içerir Jux’a saygı gösterin.

soprano Yaratıcı David Chase Sirico, şu ifadeyi övdü: “Tony bir Mücevherdi. Budistlerin bir Mücevhere atıfta bulunma şekli – doğaüstü ve bir usta. Ama kesinlikle bir Zen ustası değil. O çok şamatacı, çok komik, çok yetenekliydi. Ben onun adına çok mutluyum çünkü ellili ve altmışlı yaşlarının ortasında sonunda ne kadar yetenekli ve sevecen olduğunu öğrendim.Dün onu düşünüyordum, garip bir şekilde ve başarısının ana nedeni olduğunu hatırlattım. soprano. Onu çok özleyeceğim, Gennaro. Dünya da öyle. “

READ  Mariah Carey, "Noel İçin Tek İstediğim Sizsiniz" davasını açtı

Siriko, rol arkadaşı Lauren Bracco ve Stevie Van Zandt tarafından da hatırlanıyor. soprano Ve iyi yoldaşlar yıldız Bracco . tweetlediOrada duran ve beni her zaman destekleyen ve çocuklarımı ve ailemi seven bir adam. Tony ile ömür boyu anılarım var – Goodfellas’tan The Sopranos’a ve ötesine ama aman tanrım, Bensonhurst Spelling Bee yapmaktan zevk aldık mı. Umarım cennette herkesi çökertir. şimdi. seni seviyorum arkadaşım”. Bracco ayrıca Funny or Die short filminde Sirico ile birlikte rol aldı. Bensonhurst yazım hatası.

siriko Lillehammer Yıldızda paylaş Zandt Kitaplar“RIP Tony Sirico. Efsanevi. The Sopranos’ta Silvio ‘Paulie Walnuts’un en iyi arkadaşı, Lilyhammer’da Frankie ‘The Fixer’ Antonino ‘Peder Tony’ Tagliano’nun ağabeyi. Ekranda ve ekran dışında hayattan daha büyük bir karakter. Seni özleyeceğim canım arkadaşım. Ailesine en içten taziyelerimi sunarım.”

Bu arada HBO, Sirico’yu “A Muazzam ve eşsiz bir yetenek. “The Sopranos’ta, sarsılmaz Paulie Walnuts rolündeki efsanevi performansı, onu tek kişilik adımlarının ve sarsılmaz bağlılığının sevilen bir sembolü olarak pekiştirdi. HBO ailesi onu çok özleyecek” dedi. ortak açıklama HBO’nun resmi Twitter hesabında okuyun.

Siriko, kızı Joan ve Richard ve erkek kardeşi Robert tarafından hayatta kaldı.

8 Temmuz 21:18 Chase’in ifadesi ile güncellendi.