Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

River City Girls 2 dünya çapında 15 Aralık’ta çıkıyor

River City Girls 2 dünya çapında 15 Aralık'ta çıkıyor

Nehir Şehri Kızları 2 kovulacak PlayStation 5Ve Xbox serisiVe PlayStation 4Ve Xbox OneVe dönüştürürVe bilgisayar 15 Aralık’ta Steam üzerinden $39.99, geliştirici ileri yol duyurun.

bu yan kaydırma onları yenmek Devam oyunu ilk olarak 1 Aralık’ta Japonya ve Asya’da konsollar için piyasaya sürüldü. fiziksel paket River City Kızları Ve Nehir Şehri Kızları 2 için de mevcut PlayStation 5Ve PlayStation 4Ve dönüştürür İngilizce altyazılı.

İşte WayForward aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

etrafinda

Altı oynanabilir karakter, çevrimiçi oyun, derin bir dövüş sistemi, karaktere özel seslendirmeler, doğrusal olmayan devasa bir oyun dünyası ve rol yapma oyunuKişisel gelişim gibi.

2019’dan hemen sonra seçme River City KızlarıVe Nehir Şehri Kızları 2 Oyunculara orijinal oyunda sevdikleri şeylerden daha fazlasını verir: daha fazla karakter, dört oyuncuya kadar kooperatif, geliştirilmiş hareket setleri, savaşılacak yeni düşmanlar ve keşfedilip içinden geçilecek daha büyük bir dünya. Yeni gelenler Marianne (Double Dragon serisinden) ve Provie (Double Dragon serisinden) River City Ransom: Yeraltı) Genişleyen bir yolculuğa çıkan Misako, Kyoko, Kunio ve Riki’nin geri dönen oynanabilir kadrosuna katılın girişim Sanwakai ile savaşırken onları şehrin bir ucundan diğer ucuna götüren suçRiver City’yi kaosa sürükleyen lonca.

Diğer parmak ısırtan özellikler arasında yeni silahlar, yok edilebilir nesnelerle dolu etkileşimli ortamlar, çok sayıda yan görev, eşya ve aksesuarlarla dolu 40’tan fazla dükkan ve savaşta oyunculara yardımcı olacak güçlü askerler yer alıyor. ek bir iş animasyonlu komedinin dinamik sahneleri ve aralarında Misako rolünde Kayli Mills, Kyoko rolünde Kira Buckland, Kunio rolünde Greg Chun, Riki rolünde Kaiji Tang ve Provie’de DeeZumaki ve Marian rolünde Erika Harlacher gibi seçkin seslendirme sanatçılarının binlerce satırlık sözlü diyalogları yer alıyor. – yine Christina “Vee” Valenzuela tarafından yönetildi ve eleştirmenlerce beğenilen River City Girls serisinin yaratıcısı Megan McDuffie’den destansı, tıklım tıklım bir film müziği. OST şu anda dijital olarak indirilebilir Burada.

Ana Özellikler

  • Her biri kendi dövüş stillerine ve yükseltilebilir hareket setlerine sahip altı oynanabilir karakter!
  • geliştirmekD Fight: Muhafızları ezin, komboları başlatın ve daha fazlasını yapın!
  • River City her zamankinden daha büyük! Birden çok rota ve gizli alan içeren yeni konumlar!
  • Tek başınıza oynayın veya bir arkadaşınızla yerel veya çevrimiçi olarak takım kurun
  • Yeni işe alınan yandaşlar, savaşta oyunculara yardım ediyor! Bir seferde iki asker tutun!
  • Karşılaşılacak, etkileşime geçilecek ve suratına yumruk atılacak çok sayıda NPC – sürpriz bir kamera hücresi de dahil!
  • Harika anime öncülü, çizgi roman sahneleri, İngilizce ve Japonca ses kayıtları ve harika bir film müziği nehir cy kızlar 1 Besteci Megan McDuffie!
READ  AMD'nin Yeni 3D Önbellek ve Düşük Kaliteli Yongalarla AM4 Ryzen CPU Serisini Genişleteceği Söylentileri